Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Az az orvos aki nem javasolja...

Az az orvos aki nem javasolja a H1N1 elleni oltást, mivel indokolja miért ne oltassuk magunkat?

Figyelt kérdés
2009. nov. 27. 11:37
1 2
 1/17 anonim válasza:
79%
Az indok az, hogy nincs kellően tesztelve. Hamar került piacra.
2009. nov. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
53%

Én nem is akartam beoltatni magamat,mert feleslegesnek tartom mérgezni a szervezetem.

Amikor elkezdődött ez a média-cirkusz,beszéltem néhány orvos ismerősömmel.A véleményük megegyezett:

Minden évben van influenza-járvány,minden évben halnak meg benne emberek.Ez sem rosszabb a többinél.Az 1958-as ázsiai ( honkongi) járvány is világméretű volt,de akkor nem volt oltás,és annak sem lett katasztrófális hatása.

Az influenza vírusok gyorsan mutálódnak ( a H1N1 is mutálódott már ),és erre már nem hat védőoltás,ahogy a másik vírus okozta influenzára sem.

Ez az oltóanyag pedig rövid idő alatt készült el,és senki nem tudja biztosan,hogy lezsnek-e vagy milyen mellékhatásai lesznek később.

Csak annak adják be az oltást,aki kéri,a saját felelősségére.

Nem tudom,hogy aki beoltatta magát,az megkapta-e az influenzát,vagy voltak-e az oltásnak mellékhatásai.Erről nem beszél a média,mert ez nem hír.

2009. nov. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
53%
Nekem azért nem adja be mert szoptatok.
2009. nov. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
88%

Én ilyeneket hallottam orvostól, illetve gyógyszerésztől:

- nincs tesztelve

- higannyal van tartósítva

- több bajt okoz, mint hasznot

- 100 beoltott emberből 70-ben alakul csak ki védettség

- hosszútávú szövödményei lehetnek az oltásnak

- nem veszélyesebb, mint bármely más influenza

- akinek ettől szövődménye lesz, annak a másik inluenzától is lenne

- gyógyszergyári üzlet csak az egész

- aki gyenge immunrendszerre megkapja az oltást, az úgyanúgy megbetegszik az oltástól, mintha simán a vírust kapá el


Az, hogy ebből mi helytálló, és mi nem, azt ne kérdezd, én ezeket hallottam.

2009. nov. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
21%

Nem javasolja?

Én azt hallottam, hogy az orvos arra teszi fel az esküt, hogy gyógyítson, nem pedig le beszéljen egy olyan védőoltásról, aminek a betegsége igen komoly károkat tud okozni.

Gondolom az az orvosnő, aki H1N1-el van intezív osztályon is nagyon sok embert lebeszélt a védőoltásról.

Illetve nem javasolta így a pontos.

Nem tudom, miért vagyunk mi emberek olyan lények, akiket ennyire lehet befolyásolni.

HA én akarom, akkor beoltatom magam, HA nem, akkor nem.

Gyerekek! Döntsétek már mit is akartok, miért mindig másra kell hallgatni?

Így is úgy is a Ti döntésetek lesz, hoy megkapjátok e vagy sem?

Miért a szomszéd Borinénire hallgattok.

Az eszetekkel gondolkodjatok, ne másra hallgassatok.

Én beadattam már két hete és JÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ élek!

2009. nov. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
85%
Kedves előző, nem olyan könnyű laikusként eldönteni, hogy mi a helyes...
2009. nov. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
45%
12.03. még...
2009. nov. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
82%
Kedves 12:03! Én úgy látom, ez pont egy olyan kérdés, amiben a kérdező tájékozódik, hogy felelősséggel dönthessen. Miért fáj neked, hogy megkérdezi mások véleményét?
2009. nov. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
62%

12.03-nak a két hét még nem sok idő. a 60 nap már valamivel több de akár 3 év múlva is lehet idegrendszert károsító hatása.

Sajnos ez az ,amit nem lehet tudni.

Nehéz egy ilyen kérdésben dönteni,de mindenesetre furcsa,hogy ahol én érdeklődtem ott még a professzorok sem adatták be maguknak.

2009. nov. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én már 3 hete beadatt,de csak azért mert gyerekek között dolgozok és asztmás vagyok!!Ha ezek nem lennének nem adattam volna be!!!!De remélem így sem halok meg meg úgy sem!!!!!
2009. nov. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!