Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Beoltatod/oltattad magadat...

Beoltatod/oltattad magadat vagy gyermekedet?

Figyelt kérdés
Nem tudok dönteni!:(Mindenki mást mond!Két kisfiam van.Mindkettö beteges,asztmásak!És olyan tanácstalan vagyok!
2009. nov. 15. 13:44
 1/10 A kérdező kommentje:
Lemaradt!A H1N1 oltásról van szó!:)
2009. nov. 15. 13:45
 2/10 anonim ***** válasza:
66%

Igen. Mi bizonytalanít el? Csak mert az oltás veszélyességével kapcsolatos netes ijesztgetések teljesen alaptalanok.

Persze a h1n1 se annyira veszélyes, de még ha kis eséllyel is, de azzá válhat, ami az oltásra nem igaz. De jelen állapotában is sokkal veszélyesebb a betegség, mint az oltás, az oltásnak egész egyszerűen nincsenek reális veszélyei. Linkelek pár megbízható helyről, szervezettől származó anyagot, ha valaminek hinni akarsz inkább ezeknek higgy, mint az interneten névtelenül összeesküvéselméleteket szövőknek.


Ha tud valaki a családban angolul, akkor olvasgassátok ezt:

[link]


Ha nem, akkor itt egy magyar, rövid változat az ÁNTSZtől kizárólag az oltással kapcsolatosan:

[link]


Itt pedig egy videó az ÁNTSZ influenzával kapcsolatos konferenciasorozatának egyik állomásáról, rengeteg neves doktor, pandémiás szakértő nyilatkozik:

[link]

2009. nov. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Ha beadatod azt tanácsolom a sima elleni védőoltást is adasd be, mert annak sokkal nagyobb a veszélye!
2009. nov. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
35%
14:25 - a sima influenza áldozatai 99,9%ban halálos beteg emberek. A h1n1 fiatal, egészséges szervezetre és krónikus tüdőbetegekre sokkal nagyobb veszélyt jelent, mint a szezonális törzsek. Továbbá egyelőre nincs h1n1 járvány Magyarországon, ne adja az Isten, hogy legyen, de ha mégis lesz az nem lesz ennyire laza, hogy heti 1-2 halott azt kész.
2009. nov. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
65%
Én 13 hetes kismami vagyok,beoltatom magam.Ha ez megnyugtat:)
2009. nov. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%

Én pénteken feliratkoztam a melóhelyen.

Hétfőn ( holnap ) oltanak.

Még vissza lehet lépni, semmi sem kötelező.

Van még néhány órám, hogy döntsek.

Ha nem írnék, akkor ez nem jött be. :D



R.

2009. nov. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
56%
Poén, hogy már azért is le van oltva valaki ha az mondja oltasd be és azért is leszólják ha azt mondja ne oltasd be magad... -.-
2009. nov. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%
Az én lányaim is asztmásak és multhét csütörtökön kapták meg az oltást velem együtt.
2009. nov. 16. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
52%
Én már régen döntöttem.Ilyen smafu betegség ellen nem kell nekem védőoltás. A hírek sajnos félrevezetőek. Ha egy ember meghal és boncoláskor vírust is találnak nála abból már hírt csinálnak. Sajnos abba az irányba megyünk, hogy mindenkit be akarnak oltani, mert legyártottak és ki fognak fizetni hatalmas mennyiséget és nem mérték fel mire van igény. Most meg kapkodnak, mert nem fogy úgy ahogy számítottak.
2009. nov. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
87%

Látom te is ezen az "üzleti érdek" vonalon pörögsz, mint sokan mások. Egyrészt a mai világban minden üzlet, minden pénzbe kerül, másrészt egy vírusfertőzés esetén nem teljesen mindegy, hogy kinek, hogy, mennyibe került az oltás, ha az hatékony?

Amúgy pedig meglepően sok oltásellenes megy mégis oltatni most, hogy végre a legtöbb kamu összeesküvéselméletes oltásellenes hülyeség cáfolva lett tudományosan, hivatkozásokkal.


Amúgy senki nem mondta, hogy ez valami hűdekockázatos betegség, de az biztos, hogy az oltásnak milliószor kisebb a kockázata.

2009. nov. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!