Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi a véleményed a H1N1 védőolt...

Mi a véleményed a H1N1 védőoltásról? Beoltatod magad? Ha igen miért, ha nem, miért nem?

Figyelt kérdés
2009. okt. 22. 13:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
60%
én nem oltatom be, semmit nem ér, vhogy nincs kedvem végigmenni az influenzán,mert ugyis kihozza,meg csak rosszat láttam/hallottam a youtube-on is róla
2009. okt. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
80%
Már mindenféle influenzával riogattak minket.5 éve azt hallgatom hogy mexikóban meg amerikában ennyien meg annyian haltak meg mindenféle sz*rtól.Amúgy meg ez a védőoltás ugyanúgy kiüt mint egy influenza.Majd ha jövőre légyinfluenza lesz akkor röhögök és ugyanazt fogom mondani amit most:"Dugják fel maguknak az oltásukat!"
2009. okt. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
27%
én beoltatom magam mert ingyen van ártani nem árt :D de ha igen nyomjatok gyorsan egy mailt :S
2009. okt. 27. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
58%

A H1N1 vírus a spanyolnátha egyik továbbfejlett változata, ami méár pusztított évszázadokkal ezelőtt is.

Az egyik ismerősöm gyermekorvos, ő mondta, h a betegeinek sem ajánlja az oltást, mert azáltal, hogy beoltatod magad, és úgy kapod el a vírust, az mutálódni fog benned, nehezebb lesz a lefolyása, és veszélyesebb is a szervezetre.

Én biztos nem oltatom be magam, és nem is ajánlom senkinek :S

2009. okt. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
82%

A H1N1 vírus elleni oltóanyag olyan vegyületeket tartalmaz, amit nem tudni, hogy ki igen, ki nem allergiás rá. Mert aki egy dologra allergiás (ezt tudja) az nem csak egyre, hanem több másra is, mert ez keresztezve van. Aki egy dologra allergiás az ugyanúgy allergiás az ahhoz tartozó allergénekre.


Nos, aki nem tudja biztosan, hogy ő valójában mire, és beadatja magának az oltást, mellékhatásként ANAFILAXIÁS SOKKOT kaphat, ez az allergia miatt van. Egyszerűen megfullad.


Én természetesen nem oltattam be magam, ha az ember erősíti az immunrendszerét, teljesen elég. Minden nap megiszom egy nagy korty ezüst kolloidot (nem gyógyszertárit, mert az sz*r!), és nekem teljesen jó. A napokban voltam influenzás, orvosnál nem voltam, 4 nap alatt lezajlott a dolog. (Tudtommal nem H1N1 volt!)

De az a lényeg, hogy erősítsük a védekezőrendszerünket, hogy mikor megtámad minket az a kórság ne a bányász béka segge alatt legyünk. :)

2009. okt. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
89%
nincs ingyen csak szólok,asszem 2000ft +2000ft a dokinak aki beolt!!!
2009. okt. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
50%
Nem, fölösleges....
2009. okt. 28. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
91%

Eddig sem oltottam be magm és most sem fogom.Eddig is sok influenza volt és még élek(bár nem akarok elkiabálni :))

AMúgy meg azért sem,mert minden védőoltásnak van mellékhatása és mindenkinél más illetve ezt nem tesztelték elég sokáig, ahhoz, hogy kiderüljön mik is a kockázatai.

Én bízok a C vitaminban és az influenza elleni szerekben(pl gyógyteák)

2009. okt. 28. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
73%

Mivel a nevében is benne van az, hogy vírus, ezért vírust oltanak beléd(egy gyengébb változatát)és erre fog majd reagálni állítólag a szervezeted!

Nekem volt már vírusos megbetegedésem, nem írnak rá gyógyszert, mert a vírusra nincs gyógyszer.Így tehát csak fájdalom és lázcsillapítót kellett szednem, de nem kellett oltatgatnom magam előtte, mert nem használt volna semmit!

Biztos, hogy nem oltatom be magam!

2009. okt. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
85%
Hülyeség. Sima náthában is meghalnak ennyien, és bármilyen más oltástól is rosszul lesznek az emberek. Ez csak egy influenza, átmegy rajtad, és utána jobban fogod bírni.
2009. okt. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!