Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Beoltatod az új influenzavírus...

Beoltatod az új influenzavírus ellen a családod és gyermekeid?

Figyelt kérdés
Találtam egy cikket és rettentően megijedtem az olvasottakon...akit érdekel,nézze meg! [link]
2009. okt. 21. 15:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%

Nem olvastam el a cikket,de amit eddig hallottam,inkább ellene beszéltek.

Én nem látom sokkal veszélyesebbnek mint egy sima influenzát.Bármilyen betegségnek lehetnek szövődményei,nem csak ennek.Csak időben észre kell venni,és a megfelelő gyógyszereket szedni,amit felírnak.

2009. okt. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
85%

Én sem olvastam el a cikket, de ugyanaz a véleményem erről az egész influenzáról, mint az előző válaszolónak. Nem hiszem hogy ekkora felhajtást kell csinálni ezzel kapcsolatban. Akik meghaltak benne azok nem magától az influenzától haltak meg, hanem másfajta betegsége(i) is volt/voltak.

Mivel én egészséges vagyok így nem félek tőle, nyugodtan leteríthet, pár nap és kifekszem. Ennyi.

2009. okt. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
84%
Nálunk sem lesz oltás, és remélem, nem kapjuk el, vagy, ha igen, akkor gyorsan kiheverjük.
2009. okt. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
80%

Nem. Egy egészséges szervezet gyorsan kiheveri.

Elvégre azokról a gyerekekről most nem érkeznek hírek, akik a csepeli stb. suliba jártak, és tökéletesen, pár nap alatt meggyógyultak.

Inkább több gyümölcsöt, levest, mézet, folyadékot stb. fogyasztunk, gyakrabban mosunk kezet, többször szellőztetek, nem megyek beteg ember közelébe, szerencsére kocsival járok, így még a tömegközlekedést is ki tudom kerülni.

2009. okt. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
84%
Biztos, hogy nem! Semmivel sem veszélyesebb a sima influenzánál. Majd kiheverjük! Ebből a vakcina gyártásból is csak jól keresett valaki! Gondoljatok bele, milyen hamar legyártották! Tesztelés 0.
2009. okt. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
80%

Ma felhívtam a gyerekorvosunkat, neki mi a véleménye?

Próbált nagyon diplomatikusan tanácsot adni (szerintem hivatalosan nem mondhatja, hogy NEM AJÁNLJA), viszont abból mindent megértettem, hogy

- ő sem oltatja be magát...

- a védőnő sem oltatja be a saját gyerekeit (vele is beszéltem)...


Ha ennyi tapasztalt ORVOS emel szót a védőoltás ELLEN, azért az nem lehet véletlen!...


Én leginkább attól félek, hogy a védőoltással többet árthatunk, mintha védőoltás nélkül átvészeljük a fertőzést! (Nem szeretném, ha az én gyerekeim lennének a kísérleti nyulak egy kipróbálatlan oltóanyagnál!)

2009. okt. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Sajnos én krónikus vesebeteg vagyok és a nagyobbik lányomnak rettentő gyenge az immunrendszere....De mégis úgy gondolom,hogy nem oltatom be se őket se magamat....félek tőle nagyon.Az oltás talán többet árt mint használ,már az ember nem iss tudja,kinek higgyen...Borzasztó:(
2009. okt. 21. 18:03
 8/18 anonim ***** válasza:
Meg a túrót oltatom be!!!
2009. okt. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Első válaszadónak. Megfelelő gyógyszereket szedni? Gyógyszereket csak végszükség estén. Most egy szaros megfázásra, vagy egy kis hőemelkedésre nem kell mindjárt gyógyszert ragadni, azzal csak szétvágod az immunrendszered, jövő héten újabb betegséget kapsz el, ami újabb gyógyszer. A gyógyszergyártás egy nagyon jó biznisz, ők azt szeretik ha te beteg vagy. A többit magasról le....
2009. okt. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

utolsó:

Nem azt írtam,hogy nátha,vagy akármi kis baja van az embernek gyógyszerezze be magát,itt konkrétan az új influenzáról van szó,erről írtam véleményt.Mert ezt a betegséget komolyabban veszem,mint pl a megfázást,bár szerintem csak a média fújja fel az egészet,de azért jobb odafigyelni.

2009. okt. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!