Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Beoltatod az új influenzavírus...

Beoltatod az új influenzavírus ellen a családod és gyermekeid?

Figyelt kérdés
Találtam egy cikket és rettentően megijedtem az olvasottakon...akit érdekel,nézze meg! [link]
2009. okt. 21. 15:53
1 2
 11/18 anonim válasza:
jelenleg az oltást csak azok támogatják akik keresnek vele v.mit....
2009. nov. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Majd fogod te is támogatni,ha netalántán beüt a ménykű a családodba...ott fogsz te is sort állni az oltásért!!

Nagy okosok vagytok,mit ne mondjak...csak tessék okoskodni...de majd ha a gyereked az intenzíven fekszik,akkoris legyen ilyen nagy a szád!

2009. nov. 10. 13:35
 13/18 anonim ***** válasza:
Szerintem aki nem krónikus betegségek egyikében szenved,annak felesleges az oltás,de aki úgy,mint te,vesebeteg,érrendszeri problémái vannak,vagy idős,gyenge,annak mindenképpen ajánlatos védőoltást kapni.Persze mindenki maga dönti el.Az én lányaim még sohasem kaptak antibiotikumot sem,erős a szervezetük,így nekik nem adatok oltást én sem.
2009. nov. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Utolsó hozzászólónak:

Köszönöm a válaszod.Örülök neki,hogy legalább a te gyerekeid erős immunrendszerűek...Minden jót nektek!!

2009. nov. 10. 13:59
 15/18 MARIANN06 ***** válasza:

Ne legyél ideges.Én is idegs vagyok.Igen-vagy nem.

Nem tudom melyikell ártok neki többet.(7).

De azt hiszem én beoltatom mert inkább az oltástol legyen egy picit lázas mint hogy a járvány után valami szövödménybe meghaljon.

Szerintem az oltástol még nem haltak meg,de a járványtol már igen.

2009. nov. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Az egész családom be van oltva másfél hete. Semmi bajunk.

Nekünk javasolta az orvos, sőt azóta több doki is, olyanok is akik korábban oltásellenesek voltak javasolják .

Ezen a fórumon egyébként nyüzsögnek az oltásellenesek, 100%-ra felpontozzák magukat az egekig és olyan magabiztosan állítják azt amiről egy petáknyit sincsenek meggyőződve, hogy öröm nézni.


Még mindíg azokat a téves információkat fújják, amiket már rendre megcáfoltak és még mindig az oltásellenes dokik tájékoztatása mögül kandikálnak kifelé, hogy holt tart a járvány.

Ezeknek az embereknek a 90%-a a járvány beütésével egyidejűleg néz majd ki a fejéből, mint a vett malac, hogy mit is rontott el.

2009. nov. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Az utolsó két hozzászólónak köszönöm a válaszát...örülök neki,hogy ti már túl vagytok rajta!Mi is lassan eljutunk odáig,hogy megszúrjanak minket!!

Minden jót nektek!!!

2009. nov. 10. 20:14
 18/18 anonim válasza:
Csodálkozva olvastam a sok hozzászólást,és állapítottam meg,hogy sokan nem elég tájékozottak,és önzők.Az oltóanyag nem csak arra jó,hogy a beoltott ember ne kapja el,hanem,hogy ne terjedjen tovább a járvány.Ezzel megvédve sok olyan embert,akik nem kaphatnak oltást.Értem ezalatt a csecsemőket,és a teljesen legyengült szervezetű embereket.Könnyű kijelenteni, hogy én egészséges vagyok,meg úgysem kapom el,meg hamar meggyógyulok.És mi lesz a család többi tagjával? Akik nem biztos,hogy hamar meggyógyulnak. Vagy azokkal az emberekkel akiket megfertőznek.A saját életét mindenkinek jogában áll veszélyeztetni,de másét nem.Akik ellenzik az oltást és esetleg megfertőznek valakit,aki súlyos beteg lesz,vagy meghal,azok szembenéznek a saját lelkiismeretükkel??Szánalmas. Jó egészséget mindenkinek.
2009. nov. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!