Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit szedjunk, milyen vitamint?...

Mit szedjunk, milyen vitamint? Ami biztos tele van antioxidánsokkal?

Figyelt kérdés

Én a www.vitamintar.hu oldalrol rendelem érdemes elolvasni-ha nem is rendel az ember-de ezek a flavon cuccok amit mi is szedunk nem mesterséges vitaminok, tuti gyumibol vannak.

A gyerekeimnek is adom a flavon kidset.


2009. szept. 25. 10:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Remélem nem zöldség, gyümölcs helyett...

Azok vannak igazán tele antioxidánsokkal, vitaminokkal (ráadásul azok hatását, felszívódását segítő kísérőanyagokkal is)

2009. szept. 29. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia


Az boiztos, hogy aza legjobb, csak nem mindig kivitelezheto...hogy megegyen a gyerekem 40 kg gyumolcsot 1 honapban..emellett persze azt is kap, tudod én nem hittem mezekben a dolgokban, amig ki nem probáltuk, -és a céklát, meg a homoktovist sem tudom olyan osszetételbe a szervezetébe bejuttatni, mint a lekvárban,

Érdemes elolvasni, már csak érdeklodés szinten is.

Szia

2009. szept. 30. 09:24
 3/3 anonim válasza:
Mi nem szedünk tablattákat. A legjobb a lekvárszerű gyümölcs , a flavontól , és az Axxa Globáltól a SOplus
2017. szept. 28. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!