Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Milyen immunerősítőt adtok a...

Milyen immunerősítőt adtok a gyerkőcnek?

Figyelt kérdés
A kisfiam most kezdte volna az ovit, de nagyon megfázott. 1 éve adom neki a c-vitaminos rágótablettát, 1*volt beteg kb 4napig. Múlt héten beszoktatáson volt, ott mondták, h általában így kezdik az óvodád a gyerekek (1hét ovi, 2hét otthon). Adtok valami erősítőt a gyermeknek, h ne legyen mindig beteg?
2012. máj. 22. 08:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Echinacea tea vagy kapszula.
2012. máj. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sajnos így lesz az elején, akármit adsz neki...

Maximum akkor lesz enyhébb, ha ilyen legyengített kórokozókat tartalmazó szerrel tartotok kúrát, ha jól tudom, Broncho-Waxom a neve (nem tudom, jól írom-e, nehéz jól leírni).


Olyan nincs, hogy valamilyen szer immunerősítő hatású, és attól nem lesz beteg...

2012. máj. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]


Ez cseresznyés echinacea csepp, a gyerkőc is megeszi szó nélkül. Én gyógyszertárban szoktam megvenni.

2012. máj. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!