Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Pitvarfibrillációra jó gyógysz...

Pitvarfibrillációra jó gyógyszer a Betaloc zok ?

Figyelt kérdés

Csak mert a doktornő egy EKG vizsgálat után írta ki!!

De nem hiszek neki!

Miközben szabadságon volt elmentem a helyettesére aki azt mondta ez nem Kamrai tachicardya hanem pitvari fibrilláció!

Nagyon nem mindegy!

Kaptam beutalót szív UH-ra de egyszerűen nem kapok időpontot!!

És azért 42 évesen nem hiszem hogy fölöslegesen kell szednem ezt a szar gyógyszer!

Amúgy kövérke vagy nyilván ezért is magasabb a pulzusom mert nyilván kell a szívnek jobban dolgozni!

De nem vagyok rosszul csak ha szaladok 120 a pulzusom

Nyugodt állapotban 80


szept. 14. 20:58
 1/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Pedig lehet jó erre ez a gyógyszer.
szept. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Az nekem nem elég már bocs hogy LEHET!!!

Mi az hogy lehet???

szept. 14. 21:34
 3/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Jó, akkor ne szedd be, most figyu, ha nem fogadod el, akkor mi a retkes fenéért mész orvoshoz? Mi az, hogy lehet? Azt jelenti, hogy semmi sem 100%,de ha ezt tanácsolják, akkor jobb, mint egy pacemaker, nem? Vagy most mi van?
szept. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hülye vagy az van!!

Talán orvos vagy??

Olyanokhoz szólt a kérdésem aki nyilván szedi!!

És van tapasztalata!!!

szept. 14. 21:44
 5/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Mert nem orvos írta fel? Mivel jobb egy gyk-s tapasztalat, mint az, hogy az orvos ezt felírja? Amúgy van tapasztalatom, de mindegy,csak nem ezt szedem.
szept. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!