Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Aki most koronavírussal...

Aki most koronavírussal beteg, milyen tünetei vannak?

Figyelt kérdés

2021. márc. 18. 11:07
1 2 3
 11/21 Sándor G ***** válasza:

Nem csak ez a lényeg, hogy mik a tünetek, meg hogy mikor lesz ilyen olyan szuper vakcina,, hanem az hogy tartsuk rendben a felső légútakat,akadályozzuk meg a nyálkahártya irritacióját, dohányzás szmog, korom+füst,nagyvárosokban, és a melléküregek gyulladását,orr-arcüreg stb, de ha már kialakult, kezeljük, ultrahangos inhalátorral,+gyulladás csökkentőkkel, természetesen,ha és amennyiben nem tudunk megszabadulni, ezektől, és még állandó nyákosodás, termelődés is van,, pl, garatban,felső légutakban, használjunk nyákoldot, menjük el szakorvoshoz, F.O.G, kivizsgálásra,mielőbb,.

Amennyiben polip, és arcüreg gyulladások, 2-3hónapig fennállnak,arckoponya Rtg, és fess-műtétet is be kell vállalni,.!

ne feledjük, a vírusok,nem élőlények, viszont a felső légútakban, melléküregek,+nyálkahártyán tudnak, szaporodni,és csak ez után jutnak be a vérbe, továbbá a tüdőbe,.

az immunrendszerünk karbantartásához, megfelelő szabályozásához, a C-D, K2, vitaminokon kivül, fontos a szerves szelén, a jód, de a cink, Mg/B6, is szükséges..rendszeresen bevinni, a szervezetünkbe,.

A méregtelenítésről sem feledkezzünk meg, ugyanis a méreganyagok felhalmozódása, a káros koleszterin, megakadályozza a nyomelemek, felszívódását, hasznosulását..

2021. márc. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
90%

3-as vagyok.

Igen, február 17-én, szerdán voltam utoljára dolgozni. Egy hónapja vagyok beteg.


Maszkot nem hordott senki... Volt az irodában maszk, de nem nagyon élt senki a lehetőséggel. Neha jöttek be ügyfelek. Ők volt, hogy felhúzták a maszkot, de sokan maszk nélkül jöttek be. Ez már a főnökség felelőssége (meg, hogy a köhögő kollegát nem küldték haza). Szellőztetni nem nagyon szoktunk, mert forgalmas főút mellett vagyunk. Több a kára, mint a haszna.


Köszönük!

Úgy érzed, Te is beteg vagy?

2021. márc. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
12-es köszi szépen a válaszod. Igen, nekem is egyre határozottabban kapar a torkom, és félek mi lesz ha elkaptam én is. Amikor elkezdett kaparni Neked is a torkod, tudtad, hogy nincs visszaút és ez már a kovid? Ilyenkor úgy megmondtam volna a magamémat a kollégának.
2021. márc. 18. 14:53
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én még nem kaptam el, lekopogom, de néha esténként kapar a torkom, hónapok óta, szóval még nem biztos, hogy elkaptad. Azt tanácsolom, hogy öblögesd a torkod gyakran szájvízzel vagy phlogosollal, ill.esténként szopogass el egy torokfertőtlenítő tablettát. Ha el is kaptad a vírust, az először a torokban tapad meg, és ha ilyen módszerekkel csökkented a vírus koncentrációját, akkor jó eséllyel enyhébbek lesznek a tüneteid. Esténként a sós vizes orrspray is javaslom ugyanezen okból.
2021. márc. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:

Szia! Igaz én nem most vagyok covidos, most telt le a 10 nap.

Nekem enyhe fejfájással kezdődött, pár napra rá nem éreztem az ízeket, szinte egyik percről a másikra. Következó napokban erősödött a fejfájás, tüsszentettem rengeteget, ami durva orrfolyással társult, egy nap alatt elhasználtam a 100as zsepit. Ekkor már a szagokat sem éreztem. KB 3-4 napig tartott az orrfolyás, majd mint akiről levágták, utána semmi.

Most 10 nap után a hangomom hallani, mint amikor meg van fázva valaki, orrfolyás, köhögés nincs, a szagokat, ízeket nem érzem továbbra sem.

2021. márc. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Te mennyi idős vagy? Akkor olyan vlt mint erős náthád lenne?
2021. márc. 19. 19:39
 17/21 anonim válasza:
42 nő. Igen kB mint egy nátha. Viszont máskor az orrfolyás mellé erős köhögés társult, ami most elmaradt. Érdekes egyébként, mert amikor náthás voltam kB a 3-4 napon ment el a szaglásom, ízlelésem. Most viszont ez volt az első tünet, ekkor már tudtam, hogy ez covid.
2021. márc. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Jobbulást, remélem Te is hamar helyrejösz. Mikor mész vissza dolgozni?
2021. márc. 20. 06:46
 19/21 anonim válasza:

Köszi☺️

Még nem tudom, talán a jövő héten.

2021. márc. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Sándor G ***** válasza:

üdv, igy van, a covid elsődleges tünetei, hasonlóak az influenzához,, és az igaz is, hogy akiknél nincsen megfázás,,taknyosodás, nyálkahártya irritáció, és/vagy felső légútak, érintettsége, akkor úgy a melléküregi gyulladások, is ritkábban alakulnak ki, de mindazonáltal a korona virusok sem tudnak, elszaporodni, majd 3-5nap múlva,elfoglalni a tüdőt, vagy más létfontosságú, szerveinket,.

Amit a közel múltban, német orvos-kutatót újra megállapitottak,, az nálunk is igaz, gyakorlatilag,ha rendesen karbantartjuk a felső légútakat,kikezeljük odahaza, a visszatérő gyulladásokat,+ nem szívjuk a cigit, a szmogot, órákon át, szabályozottan támogatjuk, az immunrendszerünket, akkor nagy baj nem lehet,.

2021. márc. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!