Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Sok ember miért a tagadásba...

Sok ember miért a tagadásba menekül a cselekvés helyett a járvánnyal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Úgy értem miért nem kicsit átalakítva élik az életüket az egészségüket és családjuk egészségét megvédve. Ahelyett, hogy tagadják az egész járvány létét, dühöngenek, nem tartják be azokat a védelmi intézkedéseket sem ami kötelező, leszólják azokat akik pl. maszkot vesznek fel. Olyanok is ezt teszik akik az állásukat vesztették el a járvány miatt. Érdekük lenne a megelőzés, de mégis inkább csak tagadnak, amitől semmi nem oldódik meg. Nem értem? Tényleg az kell, hogy megbetegedjenek vagy a rokonaik meghaljanak, hogy észbe kapjanak nem így kellett volna? Vagy nem akarják, hogy vége legyen?

2020. júl. 18. 09:27
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:
Ha van egy helyzet ahhoz alkalmazkodni kell. A természetben sem a legerősebb él túl hanem a leg alkalmazkodóbb. Mindenkinek lehetősége van váltani és máshol munkát vallalni. Rossz? Kellemetlen? Igen. De most ez van. Aki egészséges annak vannak lehetőségei. Aki megbetegszik annak annyi. A haborúban emberek ezrei vesztették el mindenüket és nem nyavajogtak annyit mint a mai társadalom.
2020. szept. 19. 11:31
 32/36 A kérdező kommentje:
Egyebként nem zavar hogy pár kórház pl koranyi, jános már most megtelt és nincs személyzet a covidosok ellátására? Szerinted ha pl egy szigetfesztivált megrendeznek onnan hány beteg jön majd ki? Jártál te ott valaha? Irdatlan tömeg és por. Mindenki beteg lesz a végere amúgy is. Akiknek nem jut majd kórházi ágy azokat hova teszik? Mert fiatalok is vannak már kórházban nem csak idős emberek. Azok meghalnak kezeletlenül mert nem jut nekik ellátás vagy lelegeztetőgép? Kicsit gondolkozni kéne.
2020. szept. 19. 11:35
 33/36 anonim ***** válasza:
9%
32: Én itt zárom le az el sem kezdett vitát. Látom, a te agyadat is sikerült kimosni.
2020. szept. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:
Senki nem mosta ki az agyamat. Ezek tények. Nem olvastad a két kórház nyilatkozatát? Megteletek, nincs elég személyzet nincs elég gép. Ha ez neked agymosás akkor irtó gáz vagy.
2020. szept. 19. 12:38
 35/36 anonim ***** válasza:
34: Két kórház? Ezen logika szerint, ha én most találok két hírt kettő tegnap történt tűzesetről, akkor azt úgy kell elkönyvelni, hogy a világ lángokban áll?
2020. szept. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:
A kettőnek semmi köze egymáshoz. Pocsék példa
2020. szept. 19. 13:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!