Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek? Ilyenkor ki a hibás?

Szerintetek? Ilyenkor ki a hibás?

Figyelt kérdés
Tavaly nyáron volt egy fiú akivel neten ismerkedtem meg, 2-3 hónapig voltunk együtt De soha nem találkoztunk. Szeptemberben a legjobb barátnőm közölte, hogy együtt van a sráccal. Nekem ez nagyon rosszul esett, hátbaszúrásnak éreztem. Én voltam a rossz, hogy egy pasi miatt dobtam el a barátságot. 2 hónapig nem beszéltem barátnőmmel. Ezután kibékültünk és minden ment az azelőtti kerékvágásban. Majd ma este valami beütött nála és rám támadt enyhén, hogy miért dobtam el a barátságunkat és hogy amikor a fiújáról beszél akkor meg sem hallgatom és azt szoktam mondani hogy szakítson vele, ellenben vele aki mindig meghallgat engem ha az én pasimról mesélek neki. Soha nem mondtam olyat hogy szakítson vele vagy bármi ilyesmi. Mit csináljak? Kérjek bocsánatot vagy ilyenkor mi a teendő?

2019. márc. 14. 22:09
 1/5 anonim válasza:

Ha jol ertem azzal a sraccal jött ossze akivel te 2-3 hónapig egyutt voltal interneten keresztul ugy, hogy sose láttátok egymast? Ez am poppet furi, ettol fuggetlenul sztem a bnod a hibas hogy osszejott azzal a sraccal, vagy nem feltetlenul hibas, de igazan szolhatott volna xd.. Aztan meg neki all feljebb.. A tortenet masik felehez annyit tudnek fuzni, hogy ha valoban nem hallgatod meg azt nem csodalom, ki akar hallani arrol hogy a volt parja es a legjobb bnoje akik egyutt vannak mit csinalnak xd persze egy ideig, utana te kis szard le es hallgasd meg. Sztem ne kerj bocsanatot😉 az a ket honap eleg kellett hogy legyen a bekulesre.. Amugy ti lanyok szornyuek vagytok, hala isten fiuk kozt nem szokott ilyen veszekedes meg harag lenni. Valamiert a lanyokban eredendoen van ilyen

(ezt most nem beszolaskent ertem, de a kornyezetembe is tapasztalok ilyen hulye dolgok miatt osszeveszest lanyok kozt)

2019. márc. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az, hogy a neten megismersz egy valakit, sosem látod, nem nevezhető kapcsolatnak.


A barátnőd tudott arról, hogy "együtt" vagy vele?


Itt a kommunikáció hiánya okozta az egész gondot szerintem; nem ültél le vele és mondtad el, hogy ez Neked rosszul esett, ő meg nem értette, miért hagyod magára.

2019. márc. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon jól tudta hogy együtt vagyok vele. Mondtam neki már sokszor hogy nagyon rosszul esett hogy hátba szúrtak. Gondolom nem egy nap volt mig összejöttek mivel én szeptember 18.án szakítottam, ők meg 17.én jöttek össze. Tehát már gondolom hónapok/hetek óta kavartak. Én mégis megbocsátottam, lezártam a múltat de barátnőm péntek óta bunkó velem hiába próbálok kedves lenni
2019. márc. 17. 07:45
 4/5 anonim ***** válasza:
Hány éves a fiú, a barátnőd és Te?
2019. márc. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
keress masik baratnot, jobban jarsz, szard és zárd le velük a dolgokat és nem kell többé ezzel foglalkozz.
2019. márc. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!