Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ez mitől van? Tegnap éjjel...

Ez mitől van? Tegnap éjjel bevettem egy nyugatót, mert nem birtam aludni. Ma egésznap nyomott voltam ittam rá kávét, most pedig szó szerint enyhén

Figyelt kérdés
kóvályog a fejem, és nemis tudom h mondjam, de zavart vagyok, egész nap hunyoritva ülök a gépnél, nincs kedvem semmihez. A szédülés az eléggé aggaszt, sztetek mitől lehet?
2010. júl. 31. 20:57
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. Nekem irta fel az orvos egy éve kb mikor rosszabb időszakaim votlak. Tegnap este azért vetem be mert hajnali 4kor még tvztem és gondoltam beveszem. Ráadásul össze is estem, dez a gyogyzser előtt volt, és azért mert hirtelen felálltam és nyújtóztam, deze gyakran megesik h leesik a vérnyomásom. Köszönöm a válaszokat mostantól ritkán szedem.
2010. júl. 31. 21:22
 12/14 anonim ***** válasza:
A nyugtatok okozhatnak levertseget, igyal sokat, pihenj, hlnapra elmulik, ha nem, akkor orvos.
2010. júl. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ha nem kell szedned egyébként orvosi utasításra, akkor NE vedd be! Ez nagyon fontos! Most komolyan, gyógyszerfüggővé akarsz válni tizenévesen?

És ne tévézz hajnalig, tessék rászokni a rendes elalvásra (éjfél előtt) és persze a mézes meleg tejes trükk/sport is mehet.

2010. aug. 1. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A mézes tej tényleg jó, de ha nem szereted, főzzél citromfűteát. Kellemes íze van, és azt még kicsi gyerekeknek is szokták főzni, ha rossz alvók. Felnőttnek is épp olyan hatásos. És gyógytea, nem gyógyszer. Remélem jobban vagy már.
2010. aug. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!