Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ez mitől van? Tegnap éjjel...

Ez mitől van? Tegnap éjjel bevettem egy nyugatót, mert nem birtam aludni. Ma egésznap nyomott voltam ittam rá kávét, most pedig szó szerint enyhén

Figyelt kérdés
kóvályog a fejem, és nemis tudom h mondjam, de zavart vagyok, egész nap hunyoritva ülök a gépnél, nincs kedvem semmihez. A szédülés az eléggé aggaszt, sztetek mitől lehet?
2010. júl. 31. 20:57
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
jah és 17/l
2010. júl. 31. 20:57
 2/14 anonim ***** válasza:

mit szedtél egész pontosan???

és mennyit ettél és ittál ma?

2010. júl. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
17 évesen nyugtató? Lehet túl erős volt és kiütött. Mit szedtél be?
2010. júl. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

atarax a neve és nagyon gyenge csak egy felet vettem be..

ma kétszer ettem egy kis hust meg ripzs, és kb háromszor ittam, 2 decit. és ugy szédülök ha hirtelen mozgok vagy vmi a fejem kóvályog...előbb rágoogleztam, és volt pár tünet ami egyezett vmi mérgezéssel, és kb előbb levegőt sem kaptam ugy megijedtem.. oylan volt mintha vmi pánikrohamom lenne, a sírógörcs rámjött, mégjobban szédültem, nehezen kaptam levegőt...

2010. júl. 31. 21:09
 5/14 anonim ***** válasza:
Ma erős fronthatás van. Holnap kánikula lesz. Ezt érezhetad.
2010. júl. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
a fülem is zúg.. remélem h csak eről van szó...
2010. júl. 31. 21:13
 7/14 anonim ***** válasza:

Legközelebb ne nyúlj gyógyszerhez feleslegesen, pláne nyugtatóhoz!

Igyál mézes tejet.

Vagy nyuvaszd ki magad valamilyen fárasztó sporttal és aludni fogsz, mint a bunda.

2010. júl. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A folyadék tuti, hogy kevés. Összesen 6 dl egy nap? Nem tudom, ez befolyásolja-e a rosszullétedet, megeshet, hogy igen. Ne ijedj meg egyből, mitől lenne mérgezés? Valószínűbb, hogy a gyógyszer mellékhatása lehet, ehhez jön a fronthatás. Aludj jól az éjjel, remélem sikerül, és holnapra semmi bajod nem lesz.
2010. júl. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

előbbi voltam...

jah és remélem elég tanulságos lecke volt a mostani...melelsleg ha olyan "gyenge" szerinted a nyugtató, akkor miért vényköteles vajon...? ne szokj rá arra, hoyg bogyóktól várod a választ ilyen szimpla kis dolgokra. Ezt ráadásul gyógyszerészhallgatóként mondom...nem okoskodásból.

2010. júl. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
ja, nagyon kevés a 6 dl + a kávé még vízhajtónem csoda, hogy rosszul vagy, a gyógyszernek már ki kellett volna ürülnie...a másik, hogy nem veszünk be olyasmit, amit nem a doki ír fel ;)
2010. júl. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!