Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hós babám egésznap nyűgös...

4 hós babám egésznap nyűgös nagyon sír nem akar aludni mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ez van mióta megszületett és egyre rosszabbnak tűnik. Azt hittem idővel jobb lesz, majd elmúlik, aludni fog nappal és kiegyensúlyozott lesz. De nem, egész nap olyan mintha kávét ivott volna pörög nem akar leállni. Kezdek nagyon elkeseredni, úgy sajnálom szegénykét amikor sír és én nem tudok mit csinálni. Egész nap alszik 3x 20-30 percet és tiszta "zizike" A nap többi részén.Mit tehetnék?
2009. ápr. 29. 15:09
 1/8 anonim ***** válasza:
72%

Sajnállak,tudom mit érzel!!!!Ha nem éhes,nem szomjas,a hasa sem fáj,akkor szerintem beszélned kéne egy dokival.Mert 4 hónaposan nem hinném,hogy ez jó.

Vannak kimondottan alvásklinikák.

2009. ápr. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát igen, nem éhes nem szomjas tiszta a pelus, egyszerűen csak nem alszik. Majd megbeszélem a gyerekorvossal mit tehetnék. Csak gondoltam hátha vannak itt ötletek. Vagy valaki aki volt már ebben a cipőben.
2009. ápr. 29. 15:19
 3/8 anonim ***** válasza:
Kevesebb az alvásigénye az átlagnál, attól még nem hinném hogy kórisan keveset aludna. Ha ennyi nappali alvás mellett éjjel sem aludna jól, az már durva lenne, de ezt nem irtad, ugyhogy gondolom estére kidől. Nem tudom, mennyire pörgetitek fel napközben, nem éri túl sok inger, amit képtelen feldolgozni és nem tud tőle nyugodtan pihenni? Próbálj egy napot ki úgy, hogy csendesen játszatok, csak te és ő, nem pörgeti a nagyi, apa nem repülőzik vele félórát., stb... Szóval inkább csendes, nyugi játékok, kicsivel többet kintlenni a levegőn, vidd kétszer sétálni, hisz a frisslevegő nyugtatja őket. Próbáltál homeos szereket? Chamomilla vulgaris 15 ch nyugtatja egy kicsit őket, egyébként fogzásra, enyhe hasi problémákra jó, vagy ha ez nem segit kb három nap próba után, akkor sedatif pc délutánra és estére.
2009. ápr. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok.

Van hordozó kendőd?Ha nincs lehet kapni nagy kendőket,amit magadra kötsz.Lehet,hogy testközel hiányzik neki.Ne érts félre,nem gondolom,hogy nem foglalkozol vele.

Vannak ilyen babák.A szomszédom gyerkőce akkor érezte biztonságban és jól,ha a pólya jó szorosra volt kötve.

Remélem segitettem!!!!!!

2009. ápr. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja igen,bocs az estiről nem irsz.....amúgy a másodiknak igaza van!
2009. ápr. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen estére kidől 7-től reggel 5-6-ig alszik.
2009. ápr. 29. 15:35
 7/8 anonim ***** válasza:

Akár én is írhattam volna a kérdést :D

Az én kis lurkóm is ilyen, nahát azt hittem egyedi gondom van.

Én voltam vele ez miatt dokinál, aki megvizsgálta és azt mondta

" nincs semmi gond vele, neki bőven elég ennyi alvás"

Persze a fiam kb este fél10-től 10 van, hogy 11-ig alszik persze 6 -kor kel enni, de vissza alszik.

Ő is 4 hónapos.

Olyan mint egy óra elaltatom és percre pontosan 30 perc múlva felkel, persze legtöbbször sírva.

Ja és neurológusnak is szóltam, azt mondta, hogy ha majd 1 éves korára sem változik, majd akkor segítenek, addig el kell viselnem.

Bár akkor már nem látom értelmét.

Hát most nem sokat segítettem de jó volt kiírni magamból, BOCSI

:D

2009. ápr. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsó örülök hogy írtál, ezek szerint nem vagyok egyedül. Akkor az orvosok se sokat tudnak tenni. Nem lenne baj ha " elégneki ez az alvás, nincs többre szüksége" lenne, csak az a baj hogy egész nap sírós, nyűgi.
2009. ápr. 29. 15:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!