Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Borzasztó fáradságot érzek,...

Borzasztó fáradságot érzek, egésznap tudnék aludni, más is van ezzel így?

Figyelt kérdés
39 hetes vagyok. Állítólag ilyenkor már nem tudnak aludni a kismamák, hát én igen. Most is lefeküdtem 9-kor, és reggel 7-ig folyamatosan aludtam. Akkor felkeltem pisilni, kávéztam, de most megint úgy érzem, hogy leragadnak a szemeim, és ha nem kellene mennem a védőnőhöz tuti újra elaludnék. Nem igazán tudom mitől van, hiszen már nem vagyok túl aktív, hogy kifáradjak.
2008. nov. 20. 09:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez normális, nyugi! Addig pihenj, míg van rá lehetőséged. :)

Azt mondják, az első és az utolsó trimeszter ilyen álomkóros.

2008. nov. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hat en irigyellek.Orulok ha 4 orat tudok ejszaka aludni.Nappal semmit.Almos sem vagyok.Es a hasam is kicsi,tehat meg az sem zavar,egyszeruen rossz alvo vagyok.De sokakat hallottam am hogy ok is csak aludnanak,tehat megoszlik van aki alszik es van aki nem tud..Mindeketto normalis.Te szerencses vagy.40 hetet toltottem kedden.
2008. nov. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 yuda ***** válasza:
0%

tényleg vajon mitől lehet? :D


terhesgondozó? védőnő? ..vagy esetleg nem hallottál róla,esetleg olvastál,hogy ilyenkor a bébi is belőled él?

remélem szedsz vitaminokat + miegymást,mert kellene!..és ehhez jön pluszba,hogy a természet is készül a téli álomra és ez egyébként is álmosítóan hat.


komolyan beszélgess el a terhesgondozóddal,mert itt komoly hiányok vannak!...ja és a kávét is gondold át,amit te eszel,iszol,bekerül a vérkeringésedbe-megy a bébihez is!


nézd meg ezt az oldalt is!

[link]

2008. nov. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó hozzászólónak javaslom az alábbi linket: [link]


A kérdezőnek: nem tudom, hogy nálad ez folyamatos, vagy csak az elmúlt napokban tapasztalod, de állítólag szülés előtti napokban, héten még azon kismamáknál is megnőhet az alvásigény, akik korábban épp az álmatlansággal küszködtek. Ezzel készül a szervezet, pihen. De ez csak jel lehet, vagy bejön, vagy nem.

Én is 39 hetes vagyok és pár napja szintén úgy alszom, mint a bunda, pedig korábban a fél éjszakát ébren töltöttem. És nincs sem vitamin, sem vashiányom.

Boldog babavárást és szép, könnyű szülést!

2008. nov. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is elég rosszúl aludtam és most én is elég jól tudok.Csatlakozom azoknak a táborához akik szerint pihenést igényel a szervezet,készül a szülésre. Én kihasználom ezeket a napokat,pihenj te is,használd ki.38 heteske

Szép szülést!

2008. nov. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ. Azért furcsa csak, mert eddig nem tudtam aludni, volt hogy egész éjszakákat ébren forgólodtam. Minden jót Nektek!
2008. nov. 20. 11:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!