Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem birok a babámmal. Egésznap...

Nem birok a babámmal. Egésznap sir 2 oránként eszik, még éjjel is,2 oránként kakil, és sir, aludni nem igazán alszik. Nincs egy szabad percem magamra. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
6 hetes anyatejes baba.fözni,takaritani,pihenni nincs idöm.hiába simogatom,puszigatom,csak sir,és nyügölödik.nagyon kimerültem.
2010. febr. 18. 10:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nem etetném meg már 6 hetesen 2 óránként, hanem max 3-4 óránként. Szerintem lehet pont attól sír, mert mindig meg van terhelve a pocakja és amiatt nagyon fáj neki. Nem tud kiürülni és megemésztődni.
2010. febr. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Biztosan a hasa fáj. Próbáld meg kitolni az etetést 3 órára mert attól is fájhat a pocija hogy gyakran eszik. Próbáltál valamilyen szert hasfájásra?
2010. febr. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem 11 hetes a babám, és még mindíg 3 óránként eszik, a nagyfiam is bőven 3 óránként evett még ilyen korban.

A kicsi, ő anyatejes 6 hetesen a 3 órát ki sem bírta, mert nem tudott még olyan ügyesen szopizni, mint most. És sokkal hamarabb megéhezett. Kb nekünk is 2 óra volt ilyen korban! Ha nem húzgálja a lábát, és nem erőlködik, akkor nem biztos, hogy a hasa. Amikor cicire teszed eszik, de nem szívja ki az összeset, akkor később ugyanarra a cicire tedd vissza! Mert ha a másikra teszed, akkor több előtejet kap, ami csak a szomját csillapítja.

2010. febr. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem lehet hogy éhes? Biztosan van elég tejed? Mérd meg próbaként mennyit szopizik egy nap!

2010. febr. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok:

aztelfelejtettem írni, hogy 6 hetesen növekedési ugrás van, szóval több tejcsire van szüksége. Lehet ezért kér 2 óránként.

2010. febr. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
állitolag hasfájos,adok is neki napi 2 szer espumisant,de ezekszerint nem használ.igen van elég tejem,ugyhogy nemtudom mi a gond.
2010. febr. 18. 11:36
 7/7 anonim ***** válasza:
Az Espumisan semmit nem ér napi 2x. Minimum 3x kell adni,de a betegtájékoztató szerint minden etetésnél! Én eleinte minden evésnél adtam, majd pár nap múlva csak 3X. Aztán amikor elfogyott másra váltottam, mert nem tudom miért de egy idő után már nem használt. Próbáltunk még homeós bogyót, aztán megint Espumisan, aztán Gripp Water és most már az sem kell. 8 hetes a picúr.
2010. febr. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!