Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit tegyek aludni nem tudtam...

Mit tegyek aludni nem tudtam úgy fájt?

Figyelt kérdés

Adott a sztori, tegnap voltam fogorvosnál mert fájt annyira hogy azt se tudtam melyik fogam fáj, nagyjából mind be van tömve, így 2 lehetőség van, vagy begyulladt valamelyik vagy a bölcsesség fog nyomja, ennni alig tudok, ha iszok akkor megsokszorozódik a fájdalom az egész arcom lüktet, az étrendem fájdalom csillapíókból áll.


Mivel külsőleg semmi nem látszik és az erős fájdalomtól azt se tudom alul vagy felül fáj ezért felírt panoráma röntgenre az hátha megmutatja hol fáj. Felírt antibiotikumot ha attól elmúlik a fájdalom akkor gyulladt volt a fog ha nem akkor a bölcsesség fog nyomja az egész fogsort. Már a 3. antibiotikumnál járok ugyan úgy fáj mint tegnap, a fájdalomcsillapítók nem hatnak.

Jegelni is próbáltam már.


Mit tegyek? Valaki segítsen, most elmegyek a fogorvoshoz az semmit nem tud tenni, 80% os esélyel tudom melyik fog lehet a bűnös, de ha be van gyulladva ilyen komolyan azt kezelni se lehet mert olyankor az érzéstelenítő se hat szóval a fájdalomba belepusztulnék.



2015. máj. 14. 10:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ha végigütögeti a fogaid, akkor megérzed, hogy melyik gyulladt. Amúgy a gyógyszer leviszi majd a gyulladást, sokszor már 2 nap alatt elmúlik a fájdalom, de max 1 hónapra, közben kezelni is kell azt a fogat.
2015. máj. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Tegnap végigkocogtatta, egyikre se volt különösebben érzékeny, mind fáj. A panoráma röntgen megvolt, tudom nem vagyok orvos de megnéztem és az ég világon nem látszik semmi elváltozás pontosan olyan a gyanús fog mint a többi. Jelenleg most vettem be a 4. antibiotikumot remélem lassan kezd hatni, holnap lehet elmegyek az orvoshoz a röntgennel. Ma egész délután semmi bajom nem volt míg röntgenen voltam stb de amint hazajöttem és ittam utána a párnába fojtott fejjel üvöltöttem.
2015. máj. 14. 19:32
 13/13 anonim ***** válasza:
Nekem van egy olyan érzésem, hogy a bölcsességfogad okozza a problémát... :/
2015. máj. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!