Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fájdalomcsillapítón kívül mit...

Fájdalomcsillapítón kívül mit használhatnék még? Tegnap este òta irdatlanul elkezdett fájni a fogam, de olyan szinten h még aludni is alig tudtam.

Figyelt kérdés
2012. márc. 3. 09:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el az ügyeletre, az a leghatásosabb.
2012. márc. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
ma reggel fogorvos.Akkor már nem kell fájdalomcsillapító
2012. márc. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
Hasznalni nem tudod, de meglatogatni igen, ez pedig a fogorvos. Ha ezt nem teszed meg, akkor fogadd el ezt a fajdalmat, es alkalmazkodj ehhez, tehat kibirni a fajdalmat, turni, szenvedni. Viszont ez nagyon veszelyes, mivel egy belso gyulladasrol van szo, ami komoly betegsegeket tud okozni, ha elhanyagolod, akar a sziv, vagy az agyban, tehat erdemes nem turni, hanem kezeltetni ezt.
2012. márc. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

sajnos tudtommal szombat reggel errefelé már nincs fogdoki(kisváros). természetesen eszem ágában sincs elhanyagolni ill. elviselni, hétfő reggel ott kezdek, de ugye ha az ember majd' bele döglik a fájdalomba nem kell 2 hetet várni egy időpontra mint alap esetben(márha tb-s ellátásról beszélünk)

egyébként milyen kezelésre számíthatok majd ha az előző válaszolò által leírt probléma áll fent nálam?


a válaszokat pedig nagyon szépen köszönöm

2012. márc. 3. 09:47
 5/10 anonim ***** válasza:
ha csak kicsi a lyuk rajta, ,akkor gyökérkezeli, és 1 hét múlva betömi! ha gázos, akkor kuhúzza, de az mindig a legeslegutolsó!
2012. márc. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
amúgy cataflam, cordosyl szájöblítő. nem vagy közel bp-hez véletlenül?
2012. márc. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2012. márc. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nagyon messze vagyok pesttől. találtam nem messze fogászati ügyeletet, de így is még reggelig ki kell bírnom vhogy
2012. márc. 3. 18:51
 9/10 anonim ***** válasza:
Na mi lett?
2012. márc. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
vasárnap fogorvosi ügyeleten kezdtem, de rácsesztem mert már tömött foggal nem foglalkoznak. másnap fogorvos, csinált panorámaképet, kicserélte a tömésemet, 3 hónapos gyógyszeres tömést rakott be. már sokkal-sokkal jobb, szinte alig érzem, viszont nő mellette a 8as lehet az basztat(hat)ja a dolgokat. egyelőre annyiban maradtunk ha vmi gebasz van menjek vissza.
2012. márc. 6. 16:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!