Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 13 éves vagyok és este mindig...

Nvikka kérdése:

13 éves vagyok és este mindig elalszok 9köröül és reggel már fönt vagyok 5kor. és nemtudok aludni. Valamilyen módszert tudtok?

Figyelt kérdés
2012. jan. 2. 06:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Örülj neki. Én 14 éves vagyok, és ma éjjel még egyáltalán nem aludtam, mert nem tudtam. Nem is fogok..:D De ha normálisan lefekszem kilenckor, és reggel hétkor ébresztenek, akkor letudnék lőni mindenkit, hogy MIÉRT NEM HAGYTOK ALUDNI! Szóval áh, úgy irigylem a teféle embereket. Jó érzés ébren lenni, amikor még mindenki alszik, nem igaz?:)
2012. jan. 2. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Erre az a megoldás, hogy ne feküdj le 9kor, hanem told el mondjuk 4 órával, és akkor nem fogsz felkelni 5kor, hanem 9kor kb. Nem vagy fáradt, és szerintem azért nem bírsz többet aludni.
2012. jan. 2. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ez teljesen normális! Bár nekem lenne ilyen bioritmusom!
2012. jan. 2. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
szilveszterkor 3kor felkeltem és már 5kor fönt voltam:OO napközbe olyan vagyok mint a rongy néha mert olyan fáradt vagyok
2012. jan. 6. 17:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy attól vagy álmos, hogy ennyit alszol (hiszen ennyi idősen már ált. elég a 8 óra alvás), vagy hogy 9-5-ig. Lehet, hogy unalmadban álmosodsz el? Vagy nincs kedved, erőd ahhoz, amit csinálsz?
2012. jan. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!