Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért nem birok este aludni?

Miért nem birok este aludni?

Figyelt kérdés
Azóta van ez a problémám, hogy sokáig alszok, van hogy éjfélkor fekszek le és 10 kor kelek, de van hogy hajnalban tudok csak elaludni olyankor délig alszok, ma pl lefeküdtem az ágyba éjfélkor és úgy éreztem nem tudok el aludni pörög az agyam, minden órában fent voltam, fél 12kor keltem, de nagyon rosszul aludtam, hogyan tudnám vissza állitani a régi alvásomat amikor még éjfél előtt aludtam el és reggel korán keltem fel??? egész nap lusta vagyok nincs kedvem semmihez, gondolom estére nem tudok úgy elfáradni....meg 10 óra alvás sok...
2012. jan. 24. 12:38
 1/2 anonim ***** válasza:
próbálj meg reggel felkelni, szervezz be magadnak valamilyen programot. Az is jó, ha játszol valamilyen játékot és reggel kell "támadni" vagy ilyesmi (régen klánháborúztam, akkor voltak ilyenek). Vagy megbeszélsz valakivel reggel találkozót. Vagy elmész reggel valamilyen programra (mozi, koncert, mise..) kortól, nemtől, érdeklődési körtől függően. Az elején nehéz lesz felkelni és nehéz lesz elaludni, de aztán el fogsz fáradni és korábban elálmosodsz majd.
2012. jan. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi, gondolom ettől érzem magam olyan szarul, fáj a fejem, meg mintha nem is én lennék...a sok alvás el lustit, meg nem tudom nagyon furán érzem magam...nincs kedvem semmihez :S de megpróbálok csinálni vmit..köszi
2012. jan. 24. 12:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!