Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fájni fog ha elhalt a fogam?

Dirte kérdése:

Fájni fog ha elhalt a fogam?

Figyelt kérdés
Múltkor a fogamból letört egy darab, elmentem, hogy megcsináltassam, de kiderül, hogy az a fogam elhalt és gyökérkezelni fogják. Ilyenkor fájni fog ugyan úgy ?

2015. ápr. 23. 21:32
 1/4 anonim válasza:
Ha elhalt,h gyökérkezelik?! Szerintem meg él az a fog még,de ki kell idegelni,hogy ne húzza ki!
2015. ápr. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát, mert a negyede letört és ne mis fáj! Nem is érzékeny. A dokinő meg is kocogtatta és az sem fájt. Erre mondta azt, hogy ez a fog nem is él.
2015. ápr. 23. 21:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Elhalt, szétrohadt az ideg. Attól még a gyökércsatornákat ki kell tisztítani.
2015. ápr. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát, az én fogdokim ilyenkor már nem szokott akarni érzéstelenítőt adni, de nekem azért sokkal jobb úgy. Gyökérkezelésről én ahány ember, annyi véleményt olvastam itt, mert van olyan, akinek érzéstelenítő mellett is halálközeli élménye van, másnak meg injekció nélkül sem para.


Ami engem illet, én kérnék, ha kell, harcolnék az érzéstelenítőért, de ha nem túl alacsony a fájdalomküszöböd, anélkül is tolerálható lehet. Elviekben.

2015. ápr. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!