Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Félek a fogorvostól, de lehet...

Félek a fogorvostól, de lehet el kéne mennem? (bővebben)

Figyelt kérdés

Sziasztok, pár napja fáj a fogam, annyit tettem, hogy naponta többször mosok fogat és veszek be panalgorint, ha már nagyon rossz.


Lehet el kellene mennem a fogorvoshoz, de nem merek, mert valószínüleg fúrna, meg ilyenek, és az rettenetesen fáj, legszívesebben ordítanék olyankor. :(( Tudom, hogy kapnék érzéstelenítőt, de akkor is borzasztóan fáj.

Ez a fog egyébként is már volt tömve, szóval nagyon mélyre fúrna.


Vagy esetleg még rosszabb, lehet ki akarná húzni, vagy valami.


Egyszerűen nem visz rá a lélek, hogy elmenjek, abban bízom, hogy elmúlik magától, mint máskor.


Szerintetek mit csináljak? :S


2012. ápr. 15. 12:51
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Kisebb koromban bátram beültem a székbe akármit csináltak vele, akkor "edzésben voltam", mert fogszabályzás miatt sűrűn kellett járnom.

De már jó ideje nem voltam, "kijöttem a formámból" és hogy tömés előtt fúr az sokkal jobban fáj mint bármi :S

2012. ápr. 15. 22:07
 12/13 anonim ***** válasza:
Hát ha jól érzéstelenít az orvos akkor nem szabadna érezned. Hova jársz orvoshoz?
2012. ápr. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

senki sem jár szívesen orvoshoz, a mai magánfogászati gyakorlatban azonban nyugodtan válogass, sőt keresgélj és válassz is egy normális, megbízható dokit, az egészségedről és a pénzedről van szó!


ha van egy türelmes barátod, rokonod, aki ismer egy rendes fogorvost, akkor menjetek el hozzá együtt


sajnos erre rá kell szánnod magad, hiszen az egészségedről van szó, ha pedig megvan a bizalom, akkor félelem nélkül mehetsz majd a féléves szűrésekre is, sőt egy napon majd jót mosolyogsz a régi éneden...


hidd el megéri!

2012. ápr. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!