Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kicsit félek a fogorvostól....

Kicsit félek a fogorvostól. Valaki?

Figyelt kérdés

Soha nem volt még lyukas fogam, de most lehet h baj van. Kicsit tartok a fogorvostól mert eddig csak rosszat hallottam és a tű látványát sem birom.

Mennyire fáj, rossz a kezelés?? Tudtok valami tanácsot adni h ne legyek ennyire ideges?


2012. márc. 22. 19:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Csak olyan fogorvoshoz menj el, akiben megbízol. Engem a fogorvosom (fogszabályzós) jópárszor megkínzott már, de még is imádok hozzá menni, mert tündéri /és fiatal :P/

Próbáld elterelni a figyelmed, és gondolj arra, hogy a rossz fog többet árthat neked, mint a tű vagy a doki :)

A szúrás csak kellemetlen, na jó, szájpadba tud fájni, de onnantól semmit nem érzel. Menj el minél előbb, túl leszel rajta, és kevesebbet is kell paráznod :)

2012. márc. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Csak jövő héten tudok menni és azt sem tudom mki a dokink, mivel h eddig nem volt rá szükségem h járjak hozzá. Majd megérdeklődöm. Próbálok nem nagyon ráparázni. Köszi a választ
2012. márc. 22. 19:30
 3/11 anonim ***** válasza:

A fogorvostól nem kell félni, legfeljebb a kezeléstől. :)

Egyébként, ahogy egyes írja, tényleg csak az érzéstelenítő injekció kellemetlen, bár egy jó orvosnál azt is alig lehet érezni, mert beadás közben masszírozza az ínyedet. Utána a kezelés már nem vészes, bár nekem csak tömtek (de azt elég sokat), húzni még nem kellett. Utána pedig az a rossz, hogy még órákig hat az érzéstelenítő, be van dagadva a szád, és nem tudsz (rendesen) enni.

2012. márc. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Azt hiszem h nem a saját dokimhoz megyek mert nállunk csak mészárosnak hívják.
2012. márc. 23. 20:13
 5/11 A kérdező kommentje:
Azt nem tudjátok véletlenül hogy kb mennyi egy tömés ha nem saját dokimhoz megyek?
2012. márc. 25. 14:46
 6/11 anonim ***** válasza:
én 6-8000 Ft között szoktam fizetni attól függ mekkora tömést csinál a fogorvos.
2012. márc. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Hát nem hinném h nagy kell. Lehet nem is lyukas mert 1 nap fájt de azóta nem. Azért elmegyek a dokihoz csak épp szabin van
2012. márc. 26. 17:23
 8/11 anonim ***** válasza:
értem,de egyáltalán nem kell ám félni a fogorvostól csak a lényeg h jó dokit válasz. Nekem pl fiatal dokim van de nagyon rendes és egyáltalán nem fáj ahogy beadja az érzéstelenítést meg maga a kezelés se fáj.:)
2012. márc. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
A miénken kívül akiről csak rosszat hallottam csak 1 dokit ismerek akihez még általánosban jártam de benn megbíyok és tudom h rendes. Inkább kifizetem azt az összeget neki
2012. márc. 26. 19:15
 10/11 anonim ***** válasza:
Különben ezzel én is így vagyok igazából tudom melyik körzetishez tartozom de ahhoz inkább nem mennék,találtam jó magándokit megbízok benne úgy h én is kifizetem a kezelést inkább mint h a körzetishez menjek. Nem tudom h mindenhol egyformák ám az árak mert én Győr-Moson-Sopron megyei vagyok,de pl. Bp-en 12000Ft láttam tömést(utolsó voltam)
2012. márc. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!