Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Féltek a fogorvostól?

Féltek a fogorvostól?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 11. 15:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

nem :) az esetleges kellemetlenségektől inkább...de felesleges félni, mert ha baj van, később csak még nagyobb baj lenne, és akkor még többet kéne szenvedni, vagy elcsúnyulnék.

másrészt, ha már székben ülök, ott már úgysem fogok hisztizni, vinnyogni :) nem egy nagy kaland. inkább elmegyek magamtól, időben, és ellenőrzésekre is.

2012. ápr. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én igen de cssss, itt ül mellettem.... a nagyapám :D
2012. ápr. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem mindegyiktől, de van amelyiktől nagyon, oda már nem is megyek többet.
2012. ápr. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
amúgy szerintem a fogdokik a legkedvesebb orvosok :D
2012. ápr. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

1-es: egyetértek Veled.

2-esnek: :-)

3-as: igen, itt is jó megtalálni az "igazit". :-)

2012. ápr. 11. 16:07
 6/13 A kérdező kommentje:
Olyan sokat nem ismerek, de van benne valami. :-)
2012. ápr. 11. 16:18
 7/13 anonim ***** válasza:
nem!
2012. ápr. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Már nem annyira, de eddig rettenetesen féltem.

Még a régi körzetink egy hentes volt.Nem is értem az hogy lehetett fogorvos.Nincs olyan ismerősöm akinek ne furkálta volna szét az inyjét, az érzéstelenítőt nem ismerte.Emlékszem egyszer annyira fájt hogy húzta a tejfogamat (amit elvileg nem is szabad húzni), hogy annyira szorítottam anyám kezét hogy vele utána mehettünk a sebészetre mert eltört az újja...

Utána jött egy másik körzetis, annál amikor először voltam egy tündér volt.Aztán másodjára amikor mentem be volt gyulladva a rágó fogam, 2 injekciót adott de a gyulladás miatt nem hatott, de nem hitte el így érzéstelenítés nélkül húzta ki...

Szóval a gyerek kori emlékek elég meghatározó, így a mostani fogorvosnál is azonnal görcsbe van a gyomrom, pedig nem is érzem hogy bármit csinál, de ha igen a legkissebb szisszenésre is megál

2012. ápr. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
A gyerekkori "élmények" sokunknál meghatározóak. Muszáj túllépni ezeken... Én is évekig rettegtem (már magától a 'fogorvos' szótól is), most pedig már szívesen megyek. Tulajdonképpen szeretek fogorvoshoz járni. :-))
2012. ápr. 11. 19:54
 10/13 anonim ***** válasza:
A fogorvosoktól igen, a fogorvosomtól nem. :)
2012. ápr. 12. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!