Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Félek a fogorvostól, de lehet...

Félek a fogorvostól, de lehet el kéne mennem? (bővebben)

Figyelt kérdés

Sziasztok, pár napja fáj a fogam, annyit tettem, hogy naponta többször mosok fogat és veszek be panalgorint, ha már nagyon rossz.


Lehet el kellene mennem a fogorvoshoz, de nem merek, mert valószínüleg fúrna, meg ilyenek, és az rettenetesen fáj, legszívesebben ordítanék olyankor. :(( Tudom, hogy kapnék érzéstelenítőt, de akkor is borzasztóan fáj.

Ez a fog egyébként is már volt tömve, szóval nagyon mélyre fúrna.


Vagy esetleg még rosszabb, lehet ki akarná húzni, vagy valami.


Egyszerűen nem visz rá a lélek, hogy elmenjek, abban bízom, hogy elmúlik magától, mint máskor.


Szerintetek mit csináljak? :S


2012. ápr. 15. 12:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Keríts egy kísérőt, aki nem hagyja, hogy megfutamodj, és menj el. Ez a legjobb amit tehetsz, mert minél tovább húzod, annál nagyobb beavatkozásra lesz szükség.
2012. ápr. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:

Szia!


Először is nyugodj meg.

Én ugyanígy voltam a fogorvosnál, már erre a szóra is görcsbe rándult a gyomrom. És nagyon szenvedtem a fogammal. De utána rájöttem, hogy a saját érdekem elmenni. Legelőször elájultam az érzéstelenítő után, de a doki nagyon türelmes volt velem. :)

Ha már volt csinálva az a fogad, akkor már szinte egyszer ki volt idegelve, szóval nem fog fájni, ha fúrja. Ha meg ki kell húzni, akkor úgy le fogsz zsibbadni, hogy nem is érzel semmit az egészből.

Vegyél erőt magadon, mert sokkal jobb lesz.

Hidd el, tapasztalatból beszélek!

2012. ápr. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2012. ápr. 15. 13:03
 4/13 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Lány vagy fiú? Mi a gond a fogaddal?
2012. ápr. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
18/L nem tudom, csak nagyon fáj, néha már a fülem is megfájdul pár másodpercre, vagy a mellette lévő fog.
2012. ápr. 15. 18:25
 6/13 anonim ***** válasza:
De nem látszik rajta egy baromi nagy lyuk, vagy ilyesmi?
2012. ápr. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
szerintem ránézésre sem egy nagyon jó állapotú fog, de nem látszik rajta semmi
2012. ápr. 15. 19:39
 8/13 anonim ***** válasza:
De ha látod hogy ránézésre se jó, akkor csak látszik rajta valami. :)
2012. ápr. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
nem értek hozzá és nem látom rendesen mert hátsó, felső :)
2012. ápr. 15. 21:45
 10/13 anonim ***** válasza:
Mondjuk el kéne menned, mert magától nem fog megjavulni. Miért félsz a fogorvostól? Volt már vele rossz élményed?
2012. ápr. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!