Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A gyökérkezelés fáj jobban,...

A gyökérkezelés fáj jobban, vagy ha kihúzzák a fogamat?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 8. 21:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
a gyökérkezelés fáj, a húzást meg se érzed
2012. ápr. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül kell fájnia a gyökérkezelésnek. Ha azt ajánlja fel az orvos, inkább gyökérkezeltesd, mégis a te fogad, és megmarad a szádban.
2012. ápr. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem van pár gyökérkezelt fogam, egyszer sem fájt.
2012. ápr. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
ja és azt vedd hozzá, hogy a gyökérkezelést 1x kell kibirni, másodszor aztán már 100%, hogy nem fáj, a foghúzás után meg napokig nagy lyuk tátog az ínyben, szivárog, nyílt seb :S
2012. ápr. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Már 2 fogamat kihúzták, tehát azt tudom, hogy milyen. A gyökérkezeléstől viszont félek, sok helyen olvastam h később újra megfájdul a fog, rosszul csinálják stb. Erre mondták, hogy magánorvoshoz kell menni, mert ők jobbak, de sajnos nekem nincs erre pénzem.
2012. ápr. 8. 21:56
 6/10 anonim ***** válasza:
A kihúzott fogat pótolni kell, ha nem akarsz előbb-utóbb fogatlan lenni. Válaszd inkább a gyökérkezelést, ne dobálódz ilyen könnyen a fogaiddal.
2012. ápr. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem még nem gyökérkezeltek, de ha beadják az érzéstelenítőt utána már nem kellene fájnia. nem?
2012. ápr. 9. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem feltétlenül igaz hogy jobb, vagy ügyesebb a magán, mint az sztk.

Én sztk-hoz járok és aranykezű doktornőnek hívom, mert nagyon profi, odafigyel hogy a lehető legkevésbé fájjon a kezelés.

Nekem most friss emlékeim vannak húzásról is, gyökérkezelésről is 2 héten belül mind kettőn átestem.

Húzás: akkor ott nem fájt, viszont utána egy hétig fájdalmat éreztem ahogy húzódott a seb.

Ha véletlenül evés közben ráharapok a helyére még kellemetlen.


gyökérkezelés: 2x-re lett ugye csinálva, először fúrt ideiglenes tömöt, ez egyáltalán nem fájt, nem éreztem.

Másodjára még ktisztogatta, ez kicist kellemetlen volt, de nem volt vészes.Amikor kmiment az érzéstelenítő éreztem egy nagy nyilalást, de azóta (egy hete) semmi kellemetlenség, fájdalom nincs.


Én a gyökérkezelést javaslom.

2012. ápr. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ez az aranykezű doktornő hol található?:)
2012. ápr. 9. 18:30
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Erdőkertesen.

Sajnos nem tudok róla hogy lenne magánrendelője, itt meg csak helyi lakosokat fogad.

dr Fűtő Mária a neve.

Ha beírod googleba, kiadja az itteni rendelő számát, ha gondolod hívd fel rendelési időben hogy fogadna-e :)

Holnap egész nap rendel, hívhatod

2012. ápr. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!