Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 11 olyan fogam van amit nem...

11 olyan fogam van amit nem lehet megmenteni! Mennyibe kerülne ha mindet megcsináltatnám?

Figyelt kérdés
2011. márc. 18. 11:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ha ennyi rossz fogad van jó sokszor moshattál fogat és jó sokszor mentél fogorvoshoz ellenőriztetni!!!:) olcsóbb kivehetős műfogsort csináltatni.
2011. márc. 20. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Kedves tegnap 12:20-as válaszoló!


Nem esetleg a gyógyír klinikára gondolsz a XI. kerületben? Ott velem előfordult már, hogy egy elvileg ingyenes kezelésért kértek volna el 12 ezret. Az első kezelésen fizettem négyezret, majd utánanéztem itthon, többet nem mentem vissza.

2011. márc. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Pontosan rájuk gondolok.Négy orvosnál voltam, minősithetetlen a modoruk,bejelentett időre megyek, 2-3 órát várok, röntgen nélkül rávágják, félmillióba fog kerülni.

Az egyik férfi orvos, mikor a potlás+ munkálatok áráról kérdeztem, szabályosan üvöltött velem.

Nem szeretek senkit bejelenteni, de őket illene kivizsgálni.

A lényeg: OEP-nek mindegyikük több kezelést elszámolt, holott, semmit nem hagytam csinálni nekik.

2011. márc. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Szia, Budapesten a XI. kerületben a Bertalan Lajos/Bartók béla út találkozásánál van egy utca, Bercsényi, az elején van Dr. Jánosi Pál rendelője. Tündéri orvos, kiváló szakember, jók az árai, érdemes megkérdezned. Minden fogat megment. Ha női orvost szeretnél, az Édesanyja is ott dolgozik. Privátban tudok telefonszámot is küldeni. Bárkinek ajánlottam, mindenki hozzá jár azóta.
2011. márc. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
"Kedves" előző. Jó k*rva anyádat reklámozd magad itt önmagadat a saját kuncsaftodnak álcázva.
2011. márc. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én is a Jánosi doktorúrhoz járok! Tényleg nagyon jó fej:DDD Előző meg tehet egy szívességet....
2012. okt. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Dr Jánosi Pált,csak ajanlani tudom mindenkinek.

Szakmailag,Emberileg a legjobb orvos.

Mar ket fogamat megmentette,az egesz csaladom hozza jar.

2015. márc. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!