Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyibe kerülhet ha megcsinál...

Mennyibe kerülhet ha megcsináltatnám? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
25 éves vagyok és sajnos akárhogy is tisztítom a fogaim szépen lassan mennek tönkre:S nincsenek káros szenvedélyeim ugyhogy nem ez az oka. apukám családja volt ilyen...meg akarom csináltatni őket. fehér tömések. fogkövezés. fogfehérítés. és egy két helyen fogigazitás potlás is kellene. itt Borsodban mennyibe kerülhetne egy ilyen rendbetétel ? és tudtok ajánlani egy jó dokit ?
2010. jan. 18. 16:22
 1/1 anonim ***** válasza:

kukkucs. én veszprémi vagyok, szóval orvost ott nem igen tudnék ajánlani. nekem 5 fogam kilyukadt. és nem azért, mert igénytelen vagyok, rendszeresen ápolom őket mint ahogyan azt kell. Elmentem fogorvoshoz, aki különbséget tesz a lyuk nagysága között. az 5 tömésért, (fehér) 50.000. Ft-ot hagytam ott.

Ha esetleg van egészségpénztárad, akár azt is használhatod. Az én fogorvosom is elfogadja. Szép mosolyt :)

2010. jan. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!