Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 11 olyan fogam van amit nem...

11 olyan fogam van amit nem lehet megmenteni! Mennyibe kerülne ha mindet megcsináltatnám?

Figyelt kérdés
2011. márc. 18. 11:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, hogy ha koronát rakatsz, a saját fogorvosodnál, ahova be vagy jelentve, akkor a fog darabja 8-10 ezer forint, ha porcelánt csináltatsz. Van műanyag is ami sztem valamennyivel olcsóbb, de annyival hamarabb színeződik el.
2011. márc. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

szüleim, mikor fogorvoshoz jártak, hogy rendbe tetessék mindet, hát bőven 1 millió fölött fizettek.

Anyunak jó pár fogpótlása volt, de neki olyan, hogy belecsavarozták az ínyébe a fogat.

Apunak meg szinte mindet, 4db maradt meg eredeti, mert azok tartják a sort.

2011. márc. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

második vagyok, ezt érdemes elolvasni...

[link]

2011. márc. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
1. vagyok...azért kerülhetett egy millába, egyrészt a technika miatt, de leginkább azért mert maszekba csináltatta.
2011. márc. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

igen magánorvosunk van. be sem vállaltak volna sztk-t vagy ilyeneket, túl nagy munka volt ahhoz, hogy valami kirendelt bunkó orvos sz@rul csinálja meg nekik.

persze nyilván tisztelet a kivételnek, meg ha nem tudták volna megfizetni a magánorvost nyilván megcsináltatták volna olcsóbb orvossal.

2011. márc. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Én most csináltatom saját fogorvossal így csak a koronákért kell fizetni 9 korona megy felüre ez nekem 117000ft-ba kerül itt ez az olcsóbb 13000/db van drágább aminek 19000/db de nekem menthetőek voltak a fogim csak kigyökérkezelte mindent hogy ne legyen vele probléma a korona alatt.
2011. márc. 19. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

apunak összesen 12 foga maradt, a többi már kiesett előtte, vagy kihúzta a fogorvos. Kivehető protézist 60 ezerért csináltak neki (alsó és felső is kellett, a kettő együtt volt ennyi).

Azért írtam le, hátha túl drága lenne egyenként megcsináltatni őket (neki az lett volna).

Nagyon szép lett a mosolya :)

2011. márc. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Titokgazda válasza:
54%

Én csak egy valamit nem értek.


Ha van 11 fogad, amit nem lehet megmenteni, akkor hogy csinálják meg?


Kérdezhetted volna azt is, hogy

"A bal lábam menthetetlen, le kell amputálni.

Mennyibe kerülne egy helyreállító műtét?"

2011. márc. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
35%
Elmehettél volna a Móunika showba.
2011. márc. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Szeretném megkérdezni a válaszadóktól, a 8-10 000 Ft koronaárakat OEP-pel szerődésben lévő, budapesti fogorvosokra értették?


Én Bp. XI. kerületében a hozzámtartozó fogorvosnál 20 000 Ft-os koronaárakat tapasztaltam.

Válaszotokat köszönöm.

2011. márc. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!