Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Alapos orvosi vizsgálat?

Alapos orvosi vizsgálat?

Figyelt kérdés
Új háziorvoshoz kerültem, aki mindenképpen akart csinálni egy első, átfogó vizsgálatot. Le kellett vetkőznöm alsónadrágra és tetőtől talpig megvizsgált. Mivel 30 éves vagyok, megkérdezte, hogy voltam-e már urológiai vizsgálaton. Nem voltam még, erre ő közölte, hogy akkor elvégezné a herevizsgálatot is. Gondoltam, ha már ott vagyok, miért ne? Mikor áttapintotta mindkettőt, csak annyit szólt, hogy jó, rendben, húzza fel. Örültem, hogy vége, így felhúztam az alsónadrágot. Erre ő: nem a kisnadrágot, hanem a bőrt a kukiján...így kisnadrág ismét le..Nagyon zavarban voltam, de utólag örülök, hogy ennyire alapos orvosom lett. Mással is történt már hasonló eset?
2015. aug. 9. 05:04
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
48%-os persze hogy kamu,mert tök sok mindenkinek kiadtad már magad és mások is rád ismertek.
2015. aug. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Ilyen erővel fogat is húzhatna, illetve leégethetné a szemölcsöket is. :D
2016. szept. 14. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!