Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Visszamenjek orvosi vizsgálatr...

Visszamenjek orvosi vizsgálatra? Kivizsgálnak egyáltalán?

Figyelt kérdés
Nemi betegséggel küzdök (?) de már úgy gondolom elmúlt a probléma, viszont ott motoszkál a fejemben, hogy mi van ha továbbra is lappang valami a szervezetemben. Korábban kaptam 3 féle gyógyszert, az utolsó használt úgy vettem észre, kérték, hogy fáradjak vissza a nemibeteg gondozóba, ha netán nem múlnak el a tünetek. Ha visszatérek és kérek egy kivizsgálást, akkor mit gondoltok, tennének is valamit az ügy érdekében, vagy csak elzavarnának melegebb éghajlatra?

2014. aug. 25. 16:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha elmúltak a tünetek és ők azt mondták, hogy akkor fáradj vissza, ha nem múlnak el, akkor felesleges visszammeni, de ha nagyon aggódsz, akkor visszamész és elmondod, legeljebb elküldenek és akkor mi vanM Jobb esetben foglalkoznak veled és megnyugszol.
2014. aug. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%

Miután kérték is hogy menj vissza,menjél is .A nemi betegség nem játék,nem olyan mint egy enyhe gombásodás .

A nemi betegségek elég makacsak,szinte küzdeni kell a gyógyúlásért .Nem fognak elzavarni ,ők azért vannak ,hogy gyógyítsanak .

2014. aug. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%
Mindenkepp menj vissza,ha mondtak akkor meg foleg
2014. aug. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%

Persze, hogy menj vissza. Ezt hívják kontrollvizsgálatnak. Okkal mondták, hogy menj.

Barátomnak is volt egy bakteriális fertőzése, évente jár kontrollra, sajnos megint előjött neki.

Ő talált egy nagyon jó orvost, aki végre kiderítette, hogy milyen kórokozóval áll szemben, és a megfelelő antibiotikumot írta fel rá. Szóval menj!

2014. aug. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha téged ez megnyugtat, akkor érdemes visszamenni! Nem fognak elzavarni! Inkább légy alapos és menj esetleg fölöslegesen, minthogy kiújuljon!
2014. aug. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan menj vissza és mondd el, hogy elmúltak a tünetek, de szeretnéd megtudni, hogy valóban rendben vagy-e, normális orvos nem fog elzavarni.
2014. aug. 26. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. aug. 26. 17:19
 8/8 anonim ***** válasza:
Nemi betegségnél KÖTELEZŐ visszamenni, legalábbis nekem elkérték a tartózkodási helyem, és felhívták a figyelmem, hogy utánam jönnek bizony, ha nem megyek vissza mikor kell, mert népegészségügy, meg mit tudom én... Mondjuk én magamtól is visszamentem volna, nem vagyok hülye :)
2014. aug. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!