Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért kell orvosi vizsgálaton...

Miért kell orvosi vizsgálaton többször is hátrahúzni a fitymát? Miért nem elég csak egyszer?

Figyelt kérdés
2014. máj. 5. 23:48
1 2
 1/14 anonim válasza:
67%
mert perverz a doktornéni
2014. máj. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 reptoid ***** válasza:
67%
Nekünk egyszer sem kellett. Még gatyát letolni se.
2014. máj. 6. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
73%
Milyen vizsgálaton? Iskolai?
2014. máj. 6. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
első vizsgálat új házidokinál.
2014. máj. 6. 01:03
 5/14 anonim ***** válasza:
51%

? engem 30 év alatt még csak meg se hallgatott.

És mi volt a panaszod amúgy, amivel hozzá mentél?

2014. máj. 6. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
a barátom iratkozott át az én házidokimhoz, és a legelső vizsgálatkor megnézte a heréit, meg a kukiját is.
2014. máj. 6. 01:47
 7/14 anonim ***** válasza:
65%

És panasz nélkül ment??

És mindenhol ilyen alaposan megvizsgálta?

2014. máj. 6. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
29%
O.o hát ez érdekes... hány évesek vagytok amúgy? Mondjuk azt sem értem új házidokinál miért kell vizsgálat? Én mikor dokit váltottam annyiból áll a dolog, bekopogtam elmondtam mit szeretnék, hogy átiratkozni hozzá. Aszisztense nyomtatott egy papírt alá kellett írni és onnantól át is kerültem hozzá. Érdekesen nézett volna ki, ha ott nekiáll vizsgálgatni, főleg ha olyan helyen mint a kérdezőt...
2014. máj. 6. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
80%

Ez igazán marha érdekes, hogy végre van egy darab lelkiismeretes doki egész Magyarországon, és hat darab válaszoló esik neki, hogy micsoda r_hadék perverz, és miért vizsgálgat (???!!!!). Azért vizsgálgat, mert az a dolga, hogy egészségesen tartson téged, és ennek a legjobb módja az, ha időben elvégez szűrővizsgálatokat.


Kellően lelkiismeretes doki az átiratkozáskor, és utána évente minimum megcsinálja a vérnyomásmérést, a teljes labor- és vizeletvizsgálatot, magasság- és súlymérést, kikérdezést a panaszaidról, esetleg futó szem- és hallásvizsgálatot, és átiratkozáskor a fitymaszűkület vizsgálatát is.

2014. máj. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
77%
Azt pedig, hogy miért kell többször hátrahúzni, valószínűleg meg lehetne kérdezni magától a dokitól is, és akkor nem a tippelgetés menne itt, hanem autentikus választ kapnál. És majd ha nem kapsz választ, akkor gyanakodj perverzióra.
2014. máj. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!