Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Alapos orvosi vizsgálat?

Alapos orvosi vizsgálat?

Figyelt kérdés
Új háziorvoshoz kerültem, aki mindenképpen akart csinálni egy első, átfogó vizsgálatot. Le kellett vetkőznöm alsónadrágra és tetőtől talpig megvizsgált. Mivel 30 éves vagyok, megkérdezte, hogy voltam-e már urológiai vizsgálaton. Nem voltam még, erre ő közölte, hogy akkor elvégezné a herevizsgálatot is. Gondoltam, ha már ott vagyok, miért ne? Mikor áttapintotta mindkettőt, csak annyit szólt, hogy jó, rendben, húzza fel. Örültem, hogy vége, így felhúztam az alsónadrágot. Erre ő: nem a kisnadrágot, hanem a bőrt a kukiján...így kisnadrág ismét le..Nagyon zavarban voltam, de utólag örülök, hogy ennyire alapos orvosom lett. Mással is történt már hasonló eset?
2015. aug. 9. 05:04
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
EKG-t is csinált? ;). Nem olyan alapos az... Mindenre meg van a szakember. Háziorvos az csak a gyógyszert dobálja kb ennyi.
2015. aug. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Nem volt,de nem is engedném neki,ha ezt meg akarom nézetni van erre szakorvos,nem hiaba szakosodtak az orvosok sem.

Fül-orr-gégész vagy szemész előtt se vennêm elő,pedig az is orvos.


A pénisz nem ugyanolyan testrész mint a kêz,láb,szem stb,az a legintimebb testrészünk,azt nem mutogatjuk akárkinek,míg a fentiek mindenki számára láthatóak.Nők is nőgyógyászhoz mennek hiszen ez a szakorvos szakosodott a női nemiszervekre ahogy férfiaknál az urológus.

Sőt ezen esetekben,orvosoknál mindenki a saját elvárasa,igényei szerint választhat.

Férfiaknál,nőknêl is van akiknél az orvos neme fontos,vagy akik privátba mennek vizsgálatra mert ott van aki vizsgálat alatt csak az orvossal akar kettesben maradni,nem szeretné,ha más is lefigyelné,privátba már elfüggönnyzött vizsgálok vannak,nem kell órákat várakozni,de van ahol még a leletet is kipostázák.

Ennél a vizsgálatnál nagyon nem mindegy ki vizsgál meg,szakember több mindent észre vesz,célirányos kérdésekből is sok mindent leszűr,hisz ez a szakterülete.


Mindenki maradjon csak a maga területén.


Aki szűrêsre akar menni urológushoz menjen.

2015. aug. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
43%

Ês csak annyit mêg urológus előtt nem olyan kínos elővenni,mert neki valóban ez a szakterülete,a nemiszervekkel figlalkozik,másrészt az orvos 90%-ban férfi és a legtôbb helyen van külön,elfüggönyzött vizsgáló kialakítva,ami háziorvosok többsêgénêl nincs,tehát az asszisztense kb mindent lát(és többen írták egügyi végzettség nélkül is lehetsz asszisztens).

A legtöbb háziorvos meg nő,nem mindenki vennê elő és húzogatná szívesen nők előtt a dákoját,vagy tapiztatná magát.


Mindenki maradjon a saját kapcájánál.

Nők nemiszervêt sem nêzegeti.Sok doki szemtelenedett el!

2015. aug. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Nálunk suliorvos csinálta, nem volt gáz 16f
2015. aug. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Iskolaorvos előtt biztos nem venném elő,ennek meg van a maga helye.


Az nagyon is gáz hogy suliorvos előtt meztelenül ácsorogj és húzkod a nemiszerved,ha nő az orvos és az asszisztens is lát akkor fokozottan égő.Csajokat sem lesegeti az iskolai doki lent.Elêg égő az aki bárki előtt mert dr cím van a neve előtt ez megteszi,nem kêpes nemet mondani,hanem tűr.

Normális ember nem mutogatja magát szívesen.

2015. aug. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Elêg gáz vagy kisgyerek,ha neked ez nem égő és nem fura hogy sima iskolai vizsgálat címên a tökid mutogasd és mêg meg is teszed.
2015. aug. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

TUDOK OLYAT, AKINÉL AZ ISKOLAORVOS SZÓ NÉLKÜL FEL IS RáNTOTTA A letapadt fitymát, pedig azok is bent voltak többen, aztán az osztály szépen végignézte, ahogy felordít a srác. szóval vannak ám nálunk bőven igen istenbarma iskolaorvosok, nem lehet az ilyenen csodálkozni.


ezt a háziorvost meg simán elküldtem volna az anyjába, ennyi. sztem hiánya volt ...

2015. aug. 12. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Ez kamu,iskolaorvos nem rántja fel senkinek sem a fitymáját.


Az meg elêg sötêt aki hagyja,ma már mindenek utána lehet nêzni.

2015. aug. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Hol és ki ez a doki, szívesen váltanék őrá, mert enge, sosem vizsgál alaposan senmki
2015. aug. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
akkor legyen kamu. tudom, neked minden az, amit nem úgy gondolsz ... csak fárasztó már.
2015. aug. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!