Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Srácok iskolai orvosi vizsgála...

Srácok iskolai orvosi vizsgálaton nálatok hogy szokott lenni?

Figyelt kérdés
Mennyire kell levetkőzni? Megfogja a doki vagy nektek kell megmutatni?

2013. szept. 30. 19:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%

Volt amikor teljesen le kellett vetkőzni, és vizsgálta a heréket, illetve a fitymát kellett felhúzni. Ezután ellenőrizte a gerincet- talpat, és egy tüdő nézés volt.

Majd felöltöztünk, és nézték a szemet.

Közben volt még súly, és magasság mérés.


Azt hiszem ennyi volt....

2013. szept. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
65%

Mit izgulsz annyira,te is csak egy eset vagy a dokinál .

Látott ő már rengeteg pö**csöt .

2013. szept. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
magatoknak kellett a fitymát felhúzni? Akkor doki nem nyúl oda? És egyszerre egy ember van ott vagy mindenki együtt van ben?
2013. szept. 30. 21:50
 4/18 anonim ***** válasza:
87%

Nálunk ott volt a doki, a védőnő.


Gatyában mentünk oda, és amikor mondta lehúztuk, ekkor kérte, hogy húzzuk fel a fitymánkat, és amikor ez meg volt ( közben nézte a herét is, de nem nyúlt hozzá), felhúztuk a gatyát, és jött a következő.

Libasorban, azaz elől egy már gatyában lévő, és a hátadnál is egy gatyában lévő társad van. Az előtted lévő már túl van a fityma-here vizsgálaton, a hátadnál lévő meg utánad jön majd. Akkor csak te vagy lehúzott gatyában.


Az egész lehúzott gatya szituáció nem tart tovább mint 1 perc. Nem kell félni, nem fog fájni, és nem történik semmi baj. A doktor már látott ilyet, és nem sok újat tudsz neki mutatni.



Ne stresszelj miatta.


Amúgy nekem előtte még fel is állt a cerka amikor még nem öltöztem le boxerre (talán jobb boxerben lenni), ott csűrtem-csavartam, hogy lankadjon, de sikerült lelankadnia félig meddig. Egy másikon meg olyan hideg volt, hogy szinte már nagyító kellett volna hozzá. Égő volt, de túléltem.

Tudod ami nem öl meg, az megerősít.... :)

Utólag már csak egy vicces esett. :)

2013. szept. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
54%
Le kellett vetkőzni ,az ajtót folyamatosan nyitogatták,a váróból meg néztek be hát nagy élmény volt mondhatom.Doktornő majd elkezdte nyomkodni a herémet mire elkezdett dagadni a dolog akkor meg pácával ütögette a szerkómat,meg kiabált közbe.
2013. okt. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
56%

Boxerban mentün egyesével be ez volt középsuliba azegyik dokinál,a másiknál meg 3- asával következő évben,általánosba meg kettesével,de a sima vizsgálatokat,tehát az általnos vizsgálatokat elvégezték,magasság,súly,meghallgatta a színünk,megnézte hogy nincs lúdtalpunk ilyesmik,majd utána akarta volna a péniszt megnézni,de azon a vizsgálaton nem kötelező résztvenni,nem kötelezhetnek rá,ezért ez kimaradt,mivel szóltunk hogy utána néztünk ennek,meg az egyikünk nyomtatott ki erről szóló papírt,az interneten kereste ki,hogy mi vonatkozik a diákra a vizsgálatokkal kapcsolatban.


De nem igazán szokták az orvosok nyomkodni a nemiszerveket,hanem lehúzod a boxert,aztán magadnak kell hátrahúznia fitymát,esetleg megemelni a heréd.De mondom nem kötelező.


Sok suliban nincs is ilyen vizsgálat.


Normális helyen egyesével kellene vizsgálatra menni,de lehet is szólni hogy egyenkénti vizsgálatot akartok akár ofőnek,orvosnak stb.

Otthon is beszéld nyugodtan meg,vagy álljatok össze többen fiúk és szóljatok hogy mi az elképzelésetek.


De orvos függő hogyan vizsgál és hány embert,meg milyen vizsgálatot végez.Középsuli előjébe lett volna pénisz vizsgálat de a többi évben nem,de az is kimaradt nálunk.

2013. okt. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
56%

sorry általánosban-t akartam írni,tehát ott kettesével mentünk be és a végén középsuli előjébent akartam írni,pár betű kimaradt.

Majd írd meg mi volt?

2013. okt. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
40%

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__egeszsegugyi-ellatas..


Szia!


Itt van egy hasonló kérdés és a végén leírta a kérdező a tapasztaltakat

2013. okt. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
90%
nálunk középiskolában mindig megnézte a doktornő, megvoltak az alap vizsgálatok és a legvégén tapintotta át a heréket, majd hátrahúzta a fitymát. Szerintem ez egy alap orvosi vizsgálat része.
2013. okt. 9. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
54%

én biztos nem értékelném,sőt lenne belőle vita,az meg hogy közben a másik még nézzen és lásson is mindent.Nem vetném le a gatyát ennyi,senki sem tette.


Én nem veszem természetesnek hogy orvosi vizsgálatként nézegesse a doki,ez alapján akkor munkahelyeken is bőven nézegethetné.


De mi volt nálatok?

2014. márc. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!