Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Srácok iskolai orvosi vizsgála...

Srácok iskolai orvosi vizsgálaton nálatok hogy szokott lenni?

Figyelt kérdés
Mennyire kell levetkőzni? Megfogja a doki vagy nektek kell megmutatni?

2013. szept. 30. 19:18
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
79%
Nálunk?Nekem nagy égés volt,a boxer letolás után fel kellett feküdni egy ágyra,aminek a láb felőli része feljebb volt,fejjel lefelé a dokinő elkezdte húzni a herémet vagy valami hasonló,a heverok meg szét röhögték utána a belüket.
2014. márc. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
70%
na ezt biztos kihagytam volna,mi köze hozzá a többieknek,tudod mikor hagytam volna.A doki is húzkodja a magáért a többi kollega előtt kíváncsi lennék ahhoz mit szólt volna.
2014. márc. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos nem tolnáma boxert...ez nem normális. Az még igen hogy benyúl és egyet tapint rajta.
2014. nov. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
54%

Nálunk 5.ben úgy volt hogy behívták az évfolyam minden fiúját,és egyből pucérra kellett vetkőzni majd miután megvoltak az alapvizsgálatok mindenkinek,torna sorba kellett állni és felhúzni a bőrt és emelni a herélt el eggyütt a cerkát,majd előrehúzni, cerkát állítani,és úgy visszahúzni.

Idén pedig mindenki előtt pucéran egy ágyra kellett feküdni,felállították,és addig húzkodták amíg nem folyt sperma.

Nagyon megalázó mindig.

2015. jan. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
93%
Ha,ha nagyon vicces vagy.
2015. jan. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
86%

Nálunk

1.ben csak bekukkantott a gatyába

2.ban szúrópróbaszerűen felhúzta néhány embernek

3.ban is

4.ben mindenkinek megnézte a heréket,de bőrt csak 1-2nek húzta

5.ben alapvizsgálatok után az az 5-6 aki bent volt felhúzta magának ,megemelte a golyókkal eggyütt,és megmutatta

Most 6.ban pedig a doki húzta mindenkinek.

2015. febr. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
71%

Tuti nem engedném hogy a gatyámba kotorászon,nézegesen egy sima suli doki,csajoknak sem nézegetik,na ott botrányt is csinálnának a szülők.


Itt is ideje lenne hogy kinyissák a szájuk a kedves szülők!


Meg a srácok is akkora hangjuk van alapból ideje lenne hogy szóljanak hogy ezt nem engedik.


Ez nem kötelező vizsgálat.

2015. febr. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nekem úgy volt hogy le vetkőztem boxerra, utána ott fel a vizsgálóágyra, fitymat először nekem kellett hatrahuzni, utána meg ő is meg hatrahuzta, majd utána meg gerinc és lúdtalp vizsgálat
2020. jan. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!