Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Holnap lesz egy fitymaszűkület...

Holnap lesz egy fitymaszűkületi műtétem (tkm) és nem tudom mennyire fog fájni, mit vegyek fel h jó e a farmer? Utána mennyire fog fájni? Mennyire lesz érzékeny? Mit csinálnak műtét előtt?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 8. 10:32
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Nekem tegnap volt mutve de nagyon érzékeny nagyon rossz ha hozzá ér valami, kedden le szadik a kotest remélem nem lesz ennyire érzékeny kedden
2015. ápr. 23. 13:44
 12/22 anonim ***** válasza:
Hát ha kötés van rajta keddig, akkor esélyes, hogy érzékény lesz még. Attól lenne kevésbé érzékeny, ha ingerek érnék és hozzászokna. Én már a műtét másnapján leáztattam a kötést az orvos javaslatára, de ha neked mást mondott, akkor hagyjad csak rajta.
2015. ápr. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
De hogyhogy csak most műtöttek? És mi volt a műtéten, ami nagyon-nagyon fájt?
2015. ápr. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
El halasztották a műtétet, és igazából nem mondott semmit az orvos a kötetről, de házi orvos azt mondta hogy hagyjam inkább rajta keddig, és érzékeny nagyon, remélem el múlik így a kottesel rajta, nem a legjobb nagyon nagyon fáj mikor várják, és nagyon rossz utána mikor már az érzéstelenítés ki ment, most hozzá ragadt a boxer az nem tudom baj e, meg ilyen ráncos a makk de az állítólag természetes,
2015. ápr. 23. 19:58
 15/22 anonim ***** válasza:
Igen, a varrás nekem is fájt, mivel addigra már múlik az érzéstelenítő hatása.
2015. ápr. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Ja és nekem is nagyon ronda volt makk, kb mint egy aszalt szilva, ráncos és sötétlila színű. Pár nap és emberi formája lesz, nem kell megijjedni.
2015. ápr. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
42%

Remélem lassan rendbe jösz és már nem lesz olyan érzékeny a makkod.


Én ezért vitázok a metêlês támogatókkal sokszor hogy lemerem írni hogy sokaktól olvastam hogy az érzéstelenítő is fáj,meg a műtétnél is lehet bizonyos mozzanatokat(pl varrást)érezni,tehát fáj.

Míg sokan úgy állítják be mintha semmit nem éreznének műtét után és közben és ez olyan kis semmiség lenne.


Itt legalább van aki ezt leírta ezt is.

2015. ápr. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
42%
Amúgy biztos hogy olyan komoly volt a fitymaszűkületed hogy csak a tkm maradt megoldásként?
2015. ápr. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Hát azért kibírható, szerintem olyan műtét nincsen, ami egy cseppet se fáj.
2015. ápr. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Azt szeretném kérdezni hogy az baj ha kicsit a varasok végeznek vagy 3helyen, a makk érzékenység már elmúlt már inkább a varas érzékeny de az nem tudom meddig, most meg ahol varva volt ott kicsit duzzadt és vérzik de nem annyira. Az baj?
2015. ápr. 27. 20:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!