Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymafék műtét után?

Fitymafék műtét után?

Figyelt kérdés

Már kb 3-4 hete volt a műtétem. Nálam valahogy úgy csinálták, h felvágták, majd a egy kicsit lejjebb visszavarrták. (De ezt csak a mostani kinézetből gondolom, mert nem láttam a műtét közben, hogy mit csinálnak).


És most, merev állapotban a felső részét teljesen hátra tudom húzni, de az alsót nem teljesen, kicsit még fog a fék. Viszont amikor erőltetem kicsit, úgy húzom hátra, akkor elég kellemetlen, feszítő érzést érzek. A fék meg elég fehér, gondolom mert feszül.


Ez így normális? Félek hogy elszakadhat még mindig.



2015. márc. 13. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem meg leoperálták az egészet,mert igazából ezt így kell csinálni .Most még vastag a heg,ezért feszűl .A hegben nincs vérkeringés ,ezért fehér színe .Ez már többet nem fog elszakadni .
2015. márc. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy leoperálták, az még ott a fék, nem heg. Amugy ki próbáltuk bnőmmel, és kb 5másodperc után éreztem egy nagyon kellemetlen érzést, és egy helyen elkezdezz eléggé vérezni... Szerintem most még rövidebb lett, csak lejjebb varrták vissza, így jobban hátra lehet húzni... Most bebetadinoztam, aztán majd kiderül.
2015. márc. 13. 22:26
 3/4 A kérdező kommentje:
ott kezdett el vérezni, ahol lejjebb visszavarrták. akkor ez elrontották, és az egészet el kéne távolítani, vagy csak többet kell várni a gyógyulásra?
2015. márc. 14. 08:31
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem is értem a dokit ha a fék simán rövid volt elég lett volna csak átvágni a féket.


Helyedbe felkeresnék egy másik szakorvost.

2015. márc. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!