Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymafék műtét után érheti víz?

Fitymafék műtét után érheti víz?

Figyelt kérdés

Nekem azt mondták, hogy nem kell semmivel se kenni, nem is kell kamillázás, csak hátrahúzott állapotban mossam meg mindig.

De sok helyen olvastam, h közvetlen nem érheti víz. Akkor most hogy van?



2015. febr. 22. 18:11
 1/4 anonim ***** válasza:
44%

Nagyon kiváncsi lennék ki mondott ilyet a kórházban.Minden doki elsődlegesen a kamilla teát emliti,hisz ennek van a legjobb hatása a sebre .

Fürödni is szabad,csak kádban ülve nem .Beteadine fertőtlenitővel naponta le kell kenni .

2015. febr. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
amugy az lehetséges, h néha még kicsit vérzik? de csak amikor hátrahúzom akkor van ott a sebnél egy fél csepp vagy annyi sem, de látszik azért h van. ez okés?
2015. febr. 22. 21:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, a műtét utáni napon már moshatod vízzel, de kb szerintem max folyatni tudod majd rá, mert érintésre nagyon érzékeny lesz. Nem probléma ha néhány napig vérzik, sokszor még 1 hét után is van néhány csepp. Betadine-t lehet rá tenni mosakodás után, illetve neogranormon-t, hogy jobban gyógyuljon. Nagyjából 3 hétre számíts mire a seb teljesen gyógyult lesz, viszont utána még néhány hétig érzékeny lehet a terület, ez egyénileg változó.
2015. febr. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem orvos azt mondta, hogy vízzel le kell mosni a váladékot és ujjal letörölni. Hát én nem mertem hozzáérni, csak folyattam rá a vizet, de nem volt gond, pár hét alatt begyógyult teljesen.
2015. febr. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!