Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Bevan Gyuladva a fitymám vége...

Bevan Gyuladva a fitymám vége és 1 kicsit szükk mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval 14 éves fiu vagyok eddig nem mostamam hátrahuzzva a bőrt a péniszemen voltam dokihoz de nem volt ott 1 másik doktor vizsgált meg (nem urológus) mondta h huzam hátra a fitymámon a bőrt megvizsgálta azt mondta semi baja csak bevan gyuladva de elég nehezen jön hátra bőr főleg merev álapotba a ftiymám feléig sem tudom hátrahuzni (eddig nem huzogadtam hátrafele) de most hogy elkezdtem sokkal jobban jönn hátra a fityma szerintetek mit csináljak? Tudom hogy nem helyesen irtam sietek és Romániában lakom nem nagyon rudok magyarul!

2015. jan. 18. 14:04
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
nem csoda hogy érzékeny, mivel eddig nem volt sűrűn hátra húzva, így kevés külső inger érhette.
2015. jan. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
0%

Szia!


Akkor meg nem is előtte húzogattad,az tök más,kb semmit nem látot☺,én ha valaki háta mögött állok nem látok sok mindent.


Figyi ha még mindig gyulladt a fitymád menjél el urológushoz vele,jobb lenne ha ő is látna meg mondom lehet még valami gyulladás csökkentő krémet is írna fel neked,apukàd kísérjen el és még egy orvosi igazolást is szerezhetnél ha úgy is lesz nem,sokára vizsgálat a suliba,bár nekünk a gatyába nem kutakodtak,nem is engedtük volna(14 éves kortól lehet màr egyedül menni,csak tb kàrtya,személyi vagy diák igazolvány ha még nincs személyid kell,meg a rendelêsi időt megnêzni)


Gyógyulgassàl és kamilázd magad szorgalmasan.

Lehet gyógyszertàrba is tudnátok valami gyulladás elleni krémet kérni akàr!


Majd írd meg,hogy mennyit javult a helyzet,meg suli dokinal mi volt,lehet ott semmi extra nem,lesz,amúgy sem,kötelező neki megmutatni,csajok sem mutogatják neki☺

2015. jan. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 A kérdező kommentje:
Tegnap ellőt voltunk hálaistenek csak szemészet,csontorvos,meg fül orr gégész,volt meg az orrunkat nézték :)
2015. jan. 28. 17:40
 44/46 anonim ***** válasza:
51%

Na az tök jó.


Ês a gyulladásod màr csökken?

Gyógyulgat?

2015. jan. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
Ha a fityma vége be van gyulladva, akkor annyira megduzzadnak a szövetek, hogy nem képesek fájdalom nélkül nyúlni. Ilyen esetben szappanos mosást kell alkalmazni a fityma belső felületén is. A makkor nem kell szappanozni. A fityma belső felületéről és végéről pedig a hüvelykujj begyével le kell "dörgölni" a hámrétegen levő, gyulladást okozó baktériumokkal teli váladékot (biofilm). Hátra kell húzni a fitymát a makk mögé és a makk aljánál körbefutó árkot is ki kell tisztítani. Rendszeres tisztán tartásnál ilyen gyulladás nem fog fellépni a későbbiekben.
2015. febr. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
46%

Na jobban vagy?

Gyógyul már?

2015. febr. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!