Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Bevan Gyuladva a fitymám vége...

Bevan Gyuladva a fitymám vége és 1 kicsit szükk mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval 14 éves fiu vagyok eddig nem mostamam hátrahuzzva a bőrt a péniszemen voltam dokihoz de nem volt ott 1 másik doktor vizsgált meg (nem urológus) mondta h huzam hátra a fitymámon a bőrt megvizsgálta azt mondta semi baja csak bevan gyuladva de elég nehezen jön hátra bőr főleg merev álapotba a ftiymám feléig sem tudom hátrahuzni (eddig nem huzogadtam hátrafele) de most hogy elkezdtem sokkal jobban jönn hátra a fityma szerintetek mit csináljak? Tudom hogy nem helyesen irtam sietek és Romániában lakom nem nagyon rudok magyarul!

2015. jan. 18. 14:04
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem el tudod kerülni hogy műteni keljen,csak minden nap áztasd a fitymád kamillába és többször húzogasd hátra akár több percen keresztül is.Az orvoshoz azért visszamehetnél.


Remélem azért az orvosnàl nem az apád előtt kellett húzkodnod a fitymád,az tök égő lett volna.


A műtéttel meg óvatosan ha ezt ajánlaná az orvos,sok orvos körülmetélés pàrti és igen enyhe fitymaszűkületnél is amikor nem lenne szüksêg műtétre vagdosni akar.A körülmezélést kerüld el,nem szép làtvány,gúnyolhatnak érte.

2015. jan. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:

Mivel a vizsgálat lankadtan történik, az orvos nem láthatta, ha merevedéskor nem megy hátra. Ha majd visszamentek a rendelőbe, legközelebb mondd el, hogy merevedéskor gondok vannak!

Apukád előtt pedig ne szégyelld ezt a problémát! Ha szóba kerül az orvos, beszéld meg vele nyugodtan, ahogy már korábban is!

2015. jan. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 A kérdező kommentje:
Ez Románia igen apu előtt kelet huzognom :/ kilehet kacagni!!!
2015. jan. 23. 22:42
 34/46 anonim ***** válasza:
Nincs ebbe semmi kikacagni való. Az ember egészsége fontos dolog. Még ha a farkáról is van szó.
2015. jan. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
Miért akarna ezért bárki kinevetni? Apukád előtt nem kell szégyellned magad! Látott ő már meztelenül téged korábban is!
2015. jan. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
25%

Nem nevetlek ki,de biztos apám előtt nem kezdtem volna húzkodni.Eleve apàm se nézett volna vizsgálat közben,fére fordult volna,nem dedósként kezel.


Én 13 évesen egyedül jártam màr dokihoz eleve,mert sokszor úgy jött ki hogy nem tudtak elkísérni,dolgoztak,ha eljöttek kint a várakozóba megvàrtak.


Ha meg bejött volna velem apàm az orvoshoz akkor meg fére fordult volna ha a nemiszervem nézik,mert tekintettel lett volna arra nem 5 éves vagyok már,meg ha tudom ilyen vizsgàlat szóba jöhet meg is beszêltük volna hogy nekem ne legyen égő.


Más az hogy lát az apád gatya nêlkül és más az hogy előtte húzkodod vagy még meg is golyóznak netán.


Nem hinném hogy lányok esetében ha valami gubanc van tini lànynàl ezen a testrészen és esetleg elég a háziorvos,ott anyuka szó szerint végig nêznê a vizsgálatot.

Ha meg nőgyógyászhoz küldik oda meg be sem megy vele az anyja,mert már elég nagy a csaj.☺


Magyaroknàl is bemegy sokszor a szülő,tehàt ez nem orszàg függő,hanem orvos tapintatán és a szülőn,a gyereken is múlik.


Ha bemegy a szülő akkor is lehet ezt úgy csinálni,hogy ne lásson semmit,meg lehet dumálni mindent.

2015. jan. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
25%

Ês a meg lehet úgy csinálni hogy ne lásson semmit a szülő...,ott arra gondolok,hogy magának a szülőnek is lehetne annyi esze hogy ekkor kicsit más fele néz...


Azért már gyógyulgat a fitymád?

2015. jan. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
25%

Ja ismét én vagyok,de nyugi legközelebb rutinos leszel már (aztán remélhetőleg többször pénisz vizsgálatra nem kell menned,ha mégis akkor legközelebb az orvoson kívül nem lesz màr nézőközönséged,majd úgy intézed),tudod utólag könnyű okosnak lenni.


De van màr javulás?

2015. jan. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 A kérdező kommentje:
hát van 1 kicsi :) csak nagyon érzékeny a makom anyira h ha 1 ujal is hozzá nyulok borzató érzés !
2015. jan. 24. 22:16
 40/46 A kérdező kommentje:
DE ez a huzogatós dolog nem ugy volt a doki szebe volt velem appu meg a hátamnál volt!
2015. jan. 24. 22:19
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!