Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Bevan Gyuladva a fitymám vége...

Bevan Gyuladva a fitymám vége és 1 kicsit szükk mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval 14 éves fiu vagyok eddig nem mostamam hátrahuzzva a bőrt a péniszemen voltam dokihoz de nem volt ott 1 másik doktor vizsgált meg (nem urológus) mondta h huzam hátra a fitymámon a bőrt megvizsgálta azt mondta semi baja csak bevan gyuladva de elég nehezen jön hátra bőr főleg merev álapotba a ftiymám feléig sem tudom hátrahuzni (eddig nem huzogadtam hátrafele) de most hogy elkezdtem sokkal jobban jönn hátra a fityma szerintetek mit csináljak? Tudom hogy nem helyesen irtam sietek és Romániában lakom nem nagyon rudok magyarul!

2015. jan. 18. 14:04
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:

Azt mondtad, hogy csak merevedéskor nem tudod hátrahúzni. Lankadtan is nehezen megy? Ha nehezen megy, akkor hátra tud szorulni, de ha nem, akkor nem fog.

A fitymád vége hogy néz ki? Hosszanti csíkokra emlékeztető sérülések vannak rajta? Vagy valami másra gondolsz?

2015. jan. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 A kérdező kommentje:
2015. jan. 19. 11:49
 13/46 anonim ***** válasza:
El kéne menni vele még egyszer, hogy tényleg rendes urológus nézze meg, aztán adjon tanácsot, hogy mi legyen vagy ha gyulladt akkor írjon rá kenőcsöt. Szerintem.
2015. jan. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 A kérdező kommentje:
azt mondta hogy áztasam kamilás vizbe és hogy napi 4 x mossam meg
2015. jan. 19. 13:39
 15/46 anonim ***** válasza:
Ha az orvos is ezt mondta, akkor csináld tovább! De ha nem lesz javulás, nem tudod elkerülni, hogy ismét visszamenj.
2015. jan. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
Ha az orvos mondja akkor tényleg úgy. Áztasd kamillába, mikor fel an ázva akkor próbáld óvatosan húzogatni.
2015. jan. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
Kamilla tea. Esetleg éjszakára körömvirág kenőcs, az természetes gyulladás csökkentő. A vizsgálattól meg ne parázz, szerintem mindenki a sajátjával lesz elfoglalva még ha nem is egyesével vizsgálnak meg. Ha pedig hátul megszorul, akkor azt kell tenni, hogy a makkot össze szorítod két ujjal, mikozben a másik kézzel húzod vissza rá a bőrt. Bár ha ennyire szűk, akkor nem ártana tenni ellene. Egyenlőre a gyulladást múlaszd el és amikor mosod napi4szer, házd hátra. Lehet hogy gyorsan megjavul ha foglalkozol vele.
2015. jan. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 A kérdező kommentje:
láttátok a képett nektek mi a véleményetek róla ettől még 1 kicsit jobban hátra jönn a fitymám szerintetek ez megoldható mütét nélkül mert mikor én elmentem a dokihoz olyan 95 % azt hitem hogy egyből azt fogja mondani h mütét de majd meglátom mit mond az urológus
2015. jan. 19. 18:44
 19/46 anonim ***** válasza:

Csak az orvos tudja megítélni, hogy lesz-e szükség valamilyen beavatkozásra, miután megvizsgált.

Ne felejtsd el elmondani neki, hogy a komolyabb gond merevedéskor van, mert ez egy sima vizsgálatnál nem minden esetben derül ki.

2015. jan. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem meg van rà esély,hogy műtét nélkül megoldjàk, de menjél el urológushoz,jobb ha szakember látja majd,ő majd ír fel neked gyulladás csökkentő krémet is talán.


Meg az urológus tud igazolást adni,hogy megvizsgált,említsd is meg neki hogy igazolja a vizsgálatot,sőt sima orvos is aki megvizsgált arról adhat igazolást,hogy látta a péniszedet így iskola orvosi vizsgálat címén nem kell megmutatnod a péniszed màr.Akinél voltál doki attól is kérhetsz igazolást akár.

Én a helyedbe vagy az urológustól vagy az orvostól aki megvizsgàlt kérnék igazolást és odaadnám a sulidokinak majd.


Normális orvos nem csoportosan vizsgàl fiatalokat,főleg ha ilyen intim vizsgàlatról lenne szó.


Simán ha csoportos vizsgálatot akarna az orvos mondjàtok meg,hogy egyenkénti vizsgálatot szeretnétek.


A nemiszerv vizsgálatan meg nem kötelező résztvenni,ha az lenne akkor a lányok sem maradnának ki a szórásból

Simán meg lehet mondani ehhez nem járulsz hozzá,de minden más vizsgálatot elvégezhetnek.

2015. jan. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!