Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Bevan Gyuladva a fitymám vége...

Bevan Gyuladva a fitymám vége és 1 kicsit szükk mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval 14 éves fiu vagyok eddig nem mostamam hátrahuzzva a bőrt a péniszemen voltam dokihoz de nem volt ott 1 másik doktor vizsgált meg (nem urológus) mondta h huzam hátra a fitymámon a bőrt megvizsgálta azt mondta semi baja csak bevan gyuladva de elég nehezen jön hátra bőr főleg merev álapotba a ftiymám feléig sem tudom hátrahuzni (eddig nem huzogadtam hátrafele) de most hogy elkezdtem sokkal jobban jönn hátra a fityma szerintetek mit csináljak? Tudom hogy nem helyesen irtam sietek és Romániában lakom nem nagyon rudok magyarul!

2015. jan. 18. 14:04
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
100%

Vissza kellene menned a rendelőbe, hogy az urológus is rendesen megvizsgáljon! Ha merevedéskor nem megy hátra a fitymád, akkor relatív fitymaszűkületed van! Ezt mondd majd el az orvosnak is! Először a gyulladást kellene megszüntetni, mert az még durvább fitymaszűkülethez vezethet!

Addig is a péniszedet mosd meg a fitymád alatt is alaposan minden nap! A gyulladt részre használhatsz kamillás főzetet! És ha mereven nem megy, ne erőltesd a fitymád hátrahúzását, mert sérüléseket okozhatsz magadnak!

2015. jan. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:

A tisztálkodást nem szabadott volna elhanyagolni. Mostmár mindegy.


ahogyirták már a gyulladást kell levinni. És elmenni egy urulogushoz. Jobbulast

2015. jan. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
0%

Ha a gyulladás nem olyan komoly és elmúlt,akkor minden nap meleg vízben,fürdéskor,nagyon óvatosan,nem erőltetve kezd a fitymád hátrahúzogatni,ezt akkor is folytasd ha merev a péniszed hiszen ekkor feszül kicsit,ekoor van vele baj,de csak annyira húzd hátra ameddig nem okozz fájdalmat.Ezt hívják fityma tornàztatásnak.Ha szerencsés vagy pár hét alatt javulàst vehetsz észre,hogy könnyebben tudud a fitymad hátrahúzni és hátrébb is lehet húzni ês kevésbbé feszül.


De ha ez nem segítene akkor urológushoz kell elmenni és ott el kell mondanod hogy ha merev a péniszed akkor van ez a feszülő érzés.

2015. jan. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
0%
A kamillás áztatás és a nemiszerved alapos tisztítasa valóban fontos.
2015. jan. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 A kérdező kommentje:
Jah tudom h figyelni kellet volna rá csak én mióta az eszemet tudom ilyen volt a fitymám nem próbáltam hátrahuzni rajta a bőrt azt hittem ez a normális azért köszi a normális válaszokat amugy igen minden nap szoktam 2 szer is mosni ez 3napja volt hogy elmentem dokihoz azóta elég jól javul a helyzet! Lehet hogy ciki de nem tudtam hogy ha nem merev a péniszem hátra tudom huzni a bőrt rajta mert csak mereven próbáltam eddig és ugy nem ment
2015. jan. 18. 21:07
 6/46 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy amint lehetőséged lesz rá, menj vissza az orvoshoz! Jó lenne, ha az urológus is megvizsgálna, mert neki ez a szakterülete!
2015. jan. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 A kérdező kommentje:
Most kelesz az oszályal menni mindenféle vizsgálatra hogy felvegyenek a középsuliba szóval elég ciki lenne ha látná mindenki a péniszem h bevan gyuladva mit tegyek talán töltsek fel 1 képek hogyan néz ki a makom vége?
2015. jan. 18. 21:51
 8/46 anonim ***** válasza:

Miért látná mindenki?

Ha ettől félsz, az eggyel több ok, hogy felkeresd azt az urológust! A szüleid tudnak erről?

2015. jan. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
Miért, mikor a fütyiteket vizsgálják, akkor az egész osztály bent van?
2015. jan. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 A kérdező kommentje:
Több mint valószinu hogy bent lesznek ez 1 hét mulva lesz remélem addig javul a kinézete és még azis van h nem merem lehuzni a makum aljáig a bőrt csak 1 kicsi kell de igy is olyan rosz érzés félek hogy nem tudom visza huzni
2015. jan. 19. 11:03
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!