Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Akkor tényleg nem nől a haj,...

Akkor tényleg nem nől a haj, hogyha töredezett a vége? én most növesztem, de kicsit el van töredezve a vége és addig nem akarom levágatni ameddig nem nő meg, így is nő?

Figyelt kérdés
2014. nov. 17. 11:46
 1/5 anonim ***** válasza:
De nő ugyanúgy, akkor is, csak a vége nem lesz szép, egészséges, el is vékonyodhat a vége, azért talán kevesebbnek látszik.
2014. nov. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
lehet, hogy meglep, de a haj a tövénél nő, és nem a végén
2014. nov. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nő, mivel a hajhagymáknál zajlik a folyamat. Viszont ha töredezett, akkor ez nem látszik annyira, mert a vége egyszerűen letörik. Ha sokáig halogatod a vágatást, még rövidebbé is válhat. Arról nem beszélve, hogy mennyire igénytelenül néz ki egy töredezett haj. Hiába hosszú, attól még ocsmány lesz. Vágasd le az összes tönkrement részt, akármennyire is fájdalmas (mármint lelkiekben :D) utána pedig rendszeresen vágass vissza belőle pár centit.
2014. nov. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A haj a tövénél mindig nő, csak ha ugyanannyi letörik a végén akkor nem látványos. Ha vállig érő a hajad akkor kösd össze puha gumival, vagy fond be, akár kontyba! A legnehezebben a vállig érő haj kezd el nőni mert folyton súrlódnak a végei a vállakban. Ha túl vagy ezen a hosszon akkor könnyebb. A kapucnis ruhák is ludasak a hajtöredezésért a vékonyabb hajúaknak.
2014. nov. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
most hátközépig ér,tudom,hogy tőből nő,de sokan mondták,hogy nem nő úgy,nincs belőle sok eltörve,a fodrász mondta,hogy ez csak a göndörség miatt
2014. nov. 17. 19:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!