Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért nem tudom felhuzni a...

Miért nem tudom felhuzni a fitymám?

Figyelt kérdés
Merev alapotban csak a feléig de ha pihent feltudom huzni mit csináljak és fiúk mivel borotvaljam a fanszorszetem

#Dhcc
2014. szept. 1. 22:57
 1/2 anonim ***** válasza:
51%

Ezt látatlanba ne várd, hogy bárki is megmondja, ezért fordulj olyan szakavatott személyekhez, akiknek meg mered mutatni,másképpen ez tuti nem megy. Itt most mi okoskodhatunk arról, hogy ez vajon fitymaszűkület vagy rövid fitymafék, csak mert ezektűnnek a legvalószínűbbeknek.

A második kérdésedre azt mondanám, csak akkor nyirass, ha te azt akarod, csak divatból ne csináld,mer sok macera lehet vele. Ha mindenáron nyírni akarod, én haj- vagy testszőrvágóval kurtítom, úgy szerintem sokkal jobb, mint a csupasz kisfiúkuki.

2014. szept. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
37%

Lehet enyhe fitymaszűkületed van.

Meg kellene próbálnod meleg vízben,este fürdéskor a fitymád hátra húzkodni és megnézni hogy mereven mennyire tudod hátrahúzni vízben.(Vízben mindig könnyebb hátrahúzni)


Ha még elég fiatal vagy és minden nap óvatosan a fitymád meleg vízben elkezded tornáztatni,hátrahúzkodni és mivel mereven van gond ezt a hátra húzkodást folytatod akkor is ha merev a fitymád akkor javulhat és azt veheted észre hogy mindig hátrébb tudod majd húzni és nem fog feszülni a fitymád.



Ha nem válik be akkor urologushoz kell menni,oda egyedül is elmehetsz akármiyen fiatal is legyél,nem kell beutaló hozzá,csak a rendelési időt kell megnézni.

Lehet hogy az orvos először csak szteroidos kenőcsőt írna fel hogy azzal kenegesd a fitymád.

Ha műteni kellene akkor jól gondold át,mert nem csak körülmetélés van a fitymaszűkület ellen,hanem bemetszés,fityma plasztika,ekkor megmarad a fitymád.



Próbáld tornáztatni a fitymádat és javulhat ha szerencséd van.


A fanszőrőd meg ne borotváld le,mert nem férfias látvány.

Ha egy nyivános zuhanyzbóa kerülnél ahol nem csak tini fiúk vannak akkor furcsán néznek ha csupasz lenne a péniszed.


És nincs értelme leborotválnia fanszőrt,mert másnapra már bújnak is elő a szőrszálak és ha nem tiszítod le rendesen a borotvát akkor pattanások jelenhetnek meg a borotvált részeken.


Ha túl hosszú lenne a szőrőd akkor vágd csak ollóval jó rövidre,valami jó fazonra,akkor nem lesz nagyon szőrös sem de mégis férfias marad.

Külföldön meg nem is borotválja sok fiatal a hónaját sem!

2014. szept. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!