Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 13 éves vagyok és a fitymám...

13 éves vagyok és a fitymám még mindig ott van az baj? és ha merevedésem van kb.1 cm tudom felhúzni az is baj?

Figyelt kérdés
azért kérdezem mert sok kérdést látok hogy baj van a fitymával, talán nekem is baj van?

2013. aug. 25. 15:49
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
Bajnak baj, de azért nem tragédia. Orvosnak meg kell mutatni, ő majd megoldja.
2013. aug. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%

Az a lényeg, hogy feszülés nélkül hátrajöjjön a fityma és látszódjon az egész makk, hogy rendesen lehessen tisztítani is.

Ha ez nem megy, akkor azzal foglalkozni kell. Tágítani lehet, fürdés után, amikor fel van puhulva a bőr. Ha nem megy, akkor muszáj lesz orvosnak megmutatni. Ha nem akarod, hogy az egész fitymát levágják, akkor olyan orvoshoz kell menni, aki ezt meg tudja oldani. Amit leírtál, abból azt látom, hogy megoldható egy kis bemetszéssel, részleges metéléssel, nem kell egy teljes körülmetélés. Szóval csak óvatosan. Először próbáld meg tornáztatni, ha fölpuhult, de vigyázz, hogy ne erőltesd, ne repedjen be, mert az utána heges lesz és nem lesz jó soha.

2013. aug. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
amikor nincs merevedésem akkor feltudom majdnem egész a makk ig huzni
2013. aug. 25. 22:49
 4/5 anonim ***** válasza:
63%

Már miért lenne baj, hogy ott van a fitymád? Annak az a dolga, hogy ott legyen az ember makkján.


Gyakorolgasd a hátrahúzogatást sokat és idővel jobban hátra tudod majd húzni mereven is.

2013. aug. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
63%
A makk mögé kell tudnod a fitymádat húzni.Tehát mivel még igen fiatal vagy és ha elkezded szépen esete meleg vízben a fitymád tornáztatni,tehát szépen mintha maszturbálnál pár percig minden nap hátrahúzod azt többször akkor javulhat a helyzet és a végén már fájdalom és feszülés nélkül egyre hátrébb tudod majd a fitymád húzni.Ha viszont pár hét alatt nem érzel javulást akkor urologushoz kell menned és fityma plasztikával a fitymádon tudnak majd lazítani.
2013. aug. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!