Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha merevedésem van, nem tudom...

Ha merevedésem van, nem tudom felhúzni a fitymám, de nyugalmi állapotban könnyen megy. Lent tovább. Mi lehet ez? Lehet fitymával a makkon sexelni?

Figyelt kérdés
Mikor merev, a fitymát éppen, h csak a makk feléig tudom húzni, tovább nem nagyon, de viszont a makkom ki sem akar bújni a fityma alól magától.Tehát annyi, h mikor merev, akkor is rajta a fityma.Kis koromban voltam urológusnál(11 évesen), ott "megmeredt" a doktornőre, ő valahogy felhúzta, de eléggé fájt.Lehet így nemi életet élni? 17/F
2010. jan. 19. 01:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%

Ha a makk feléig tudod csak lehúzni az gázos, valószínűleg orvosi beavatkozásra van szükség.


Én pont a makkom aljáig tudom lehúzni merev állapotban, de tovább nekem se megy. Bár elvileg ez a határeset még.

2010. jan. 19. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Régen velem is ez volt. Azt csináltam, hogy lankadt állapotban felhúztam, beültem a kádba meleg vízbe, felállítottam és vártam :D Néha eléggé fájt, de megérte, pár alkalom után azon kaptam magam h tökéletesen funkcionál
2010. jan. 19. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ja és 1.: Tudod mi az a fitymafék? :)
2010. jan. 19. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
70%

Találtam egy tuti topikot erről a témáról itt a GyK-n...olvasd el, sztem hasznos!


http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__6..


A 2. oldalon van egy hosszú hozzászólás. A srác, aki írta, keni-vágja a témát, és felsorol 3 lehetőséget, amiket sokan összekevernek. A te bajod lehet 3 különböző dolog is, ami vagy összefügg egymással, vagy nem.

Sztem nézd meg, majd döntsd el melyik lehet a te problémád.

Ha kérdeznél tőle, priviben is megteheted, ahogy azt tettem én is.

2010. jan. 19. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
kösz a válaszokat, sokat segítettetek.
2010. jan. 19. 11:21
 6/14 A kérdező kommentje:
Am én arra lennék kíváncsi, h lehet e úgy khöm izélni, h rajta a bőr a makkomon, nem húzom hátra.
2010. jan. 19. 16:35
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
hello.ne tétovázz.irány az urologus.nincs mese,ez a kemény helyzet.én is ebben a cipőben jártam,mint te.igy nem nagyon lehet rendesen kufircolni.én is voltam urologusnál,meg is mütöttek.a fityma fékemet kellet felvágni,utolag jobb lett volna ha körbemetélnek.lényeg hogy ne tojj be.csak az injekcio kellemetlen,utánna már szinte tul vagy rajta,jöhetnek a csajok.sőt még lehet hogy a farkad is meghosszabodik.ja az orvostól most ne sajnáld a manit.mert kibabrálhat veled.még a héten indulj el,akár milyen nehéz.na csá
2010. jan. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
ja kérdezhetsz bátran
2010. jan. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Utolsóelőtti ne írj már ilyeneket, dehogy jó a körülmetélés, barátom is annyit szenved vele.... és ronda is!
2010. jan. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Jah...a körülmetélés tényleg nem túl jó...Frászt!....Egyenesen rossz....sztem tud a doki adni vmi kencét, vagy valamit....nem vágatok, ha nem muszály...+ tényleg nem lenne egy szép látvány...
2010. jan. 21. 00:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!