Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha merevedésem van, nem tudom...

Ha merevedésem van, nem tudom felhúzni a fitymám, de nyugalmi állapotban könnyen megy. Lent tovább. Mi lehet ez? Lehet fitymával a makkon sexelni?

Figyelt kérdés
Mikor merev, a fitymát éppen, h csak a makk feléig tudom húzni, tovább nem nagyon, de viszont a makkom ki sem akar bújni a fityma alól magától.Tehát annyi, h mikor merev, akkor is rajta a fityma.Kis koromban voltam urológusnál(11 évesen), ott "megmeredt" a doktornőre, ő valahogy felhúzta, de eléggé fájt.Lehet így nemi életet élni? 17/F
2010. jan. 19. 01:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy muszaj vagatni, legtobb esetben nem kell, amikor meg kell, akkor is legtobbszor eleg egy bemetszes.

A teljes korulmetelest kell kerulni, mert arra egeszen biztosan nincs szukseg, az egy barbarsag (nekem megcsinaltak, ronda es szenvedek vele sokat) viszont vannak egyeb, civilizalt megoldasok, erdeklodj ezekrol! (z-plasztika, reszleges bemetszes, stb)

2010. jan. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Ok.Kösz.Am izé érdekel, h lehet e úgy kufircolni, h nem húzom fel a bőrt, hanem a makkon van?
2010. jan. 21. 17:38
 13/14 anonim ***** válasza:
szerintem nem lehet.én irtam hogy menj el urologushoz éa szerintem jobban tesued ha minél előbb elmész.a szexuális életed mulhat rajta.
2010. jan. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
...az lesz belőle.
2010. jan. 21. 23:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!