Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 16 vagyok és mikor áll akkor...

16 vagyok és mikor áll akkor nemtom felhuzni a fitymám mer fáj de mikor nem áll föl akkor simán felhizom. Ez fitymaszükület?

Figyelt kérdés
2011. jan. 2. 17:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Az,de fürdővízben gyakort húzogasd és akkor lazzulni fog a bőr és helyre jön majd.De ezt már nem írtad ki egyszer?
2011. jan. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
oké köszi és nem kérdeztem ezt még az más volt
2011. jan. 2. 17:30
 3/14 anonim ***** válasza:
Nézz körül ebben a témában, sok hasonló kérdés volt, tanulhatsz belőle. Ha nem sikerül házilag megoldani a problémát, akkor sajnos orvoshoz kell menned, de az is a saját érdeked.
2011. jan. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
és ez a vizes dolog hogyha bejön akkor kb menyi idö alatt veszem észre?
2011. jan. 2. 17:32
 5/14 anonim ***** válasza:

hát azért kell pár hónap és minden nap kell,meg alapból otthon hokizhatsz is nyugodtan,szóval tornáztasd.Meg nem mindegy mennyire nem tudod hátrahúznia fitymád?

Megnézem van e hasonló a válaszok között,ha van akkor bemásolom.

2011. jan. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
2011. jan. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
2011. jan. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
köszi szépen mindent sokat segitett :)
2011. jan. 2. 17:56
 9/14 anonim ***** válasza:
oké,gyakorolj szorgalmasan,de ha nem lazul akkor urológusra lesz szükséges,de enyhe esetnél ez még nem kell.Sok szerencsét!
2011. jan. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
köszönöm ez is nagyon jól jött. ugy látszik hogy nem olyan vészes mert én félig feltudom huzni nagyábol mikor áll szoval csak enyhe szükület(lekopogom) és ezt a vizben huzogatos dolgot csinálni fogom.
2011. jan. 2. 19:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!