Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Tulajdonképpen mi az a PC IZOM?

Tulajdonképpen mi az a PC IZOM?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nem igazán tudtam, hogy hova tegyem fel a kérdést, elnézést, ha nem ide kellett volna.

[link] elolvastam ezt a linket, mert érdekelt, hogy mi az a pc izom tulajdonképpen. nos az írásból nem jöttem rá egészen teljesen, de ez azaz izom, amivel a fiúk a Jancsit úgy hát nem tudom, hogy fogalmazzak, de "emelgetni" tudják? Tehát amikor befeszítik, akkor úgy "lök" egyet? Légyszi komoly válaszokat, nem poénból írtam ki, hanem tényleg érdekel.


2013. okt. 6. 21:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem ide tartozik, de pont tudom a választ. :)


Intim tornánál szokták ezt edzeni többszázas ismétlésszámmal(edzés utáni tejsavó+dextróz nem kell, nyugi :DD).

Ez az orgazmus késleltetésében játszik szerepet, mert jobban lehet vele szabályozni, hogy mikor menj el.


Legjobban úgy tudod kipróbálni ha pisilsz, és hirtelen elzárod a csapot :D

2013. okt. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 djsonik válasza:
Aztaku**a miket megnem tudok:D:D:D:D
2013. okt. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem, én nem nagyon akarom elrázogatni a csapot meg én lány vagyok szal nem tudom annyira nem izél, hogy én ezt tornáztassam :D csak az érdekel, hogy tulajdonképpen ez azaz izom, amikor a fiúknak feláll és közben tudják "ugráltatni" a Vilit? csak mert én hülyéskedtem a pasimmal, mert ő tudta akkor csinálni amikor akarja (gondolom mások is) csak ez így vele jött fel és poénkodtunk vele :D
2013. okt. 6. 21:44
 4/6 anonim ***** válasza:
Vili? Ez jó...
2013. okt. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Csak az utolsó sora stimmel annak amit az 1 írt .

A fő szerepe,ez az izom nyomja ki az anyagot elélvezéskor.

Mivel ez idősebb korra elgyengül ,elmaradnak a kilövések ,spriccelések,az ondó csak egyszerűen kifolyik ,kicsepeg .

Ezért ezt az izmot mozgásban kell tartani,azaz nem hagyni

hogy ellustoljon .A gyakorlást lehet akár ülve is végezni .

De lehet akár intim tornára is járni .

2013. okt. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ajh ENGEM semmi elélvezés izé nem érdekel, csak ennyi, hogy EZ AZ AZ IZOM AMIVEL LEHET UGRÁLTATNI A JANCSIT (pénisz) IS? Ennyi, igen vagy nem?
2013. okt. 7. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!