Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » HPV-m van, hogyan közöljem...

HPV-m van, hogyan közöljem ezt a szüleimmel?

Figyelt kérdés
Körülbelül 2-3 hónapja bukkantam rá, hogy 2 ilyen nagyon kicsi szemölcs "pötty" van a farkamon... Nagyon szégyellem magam, lassan 15 leszek.
2013. jún. 27. 20:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A HPV-t nemi úton kapja az ember. Orvosnál jártál vagy ez öndiagnózis. Ha az apukáddal bizalmas vagy mond el neki.
2013. jún. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Oké.. Áhh ez nem olyan dolog, hogy az ember csak úgy elmeri mondani, legalább is nálam.
2013. jún. 27. 21:04
 3/12 anonim válasza:
Muszáj lesz! Vedd rá magad, a saját egészségednél nem sok fontosabb dolog van. Mély levegő, menni fog!
2013. jún. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nagyon fiatal vagy még, egyáltalán honnan tudod mi az a hpv szemölcs?? Voltál már együtt valakivel egyáltalán?? Szemölcshöz ez is kellene.. A barátomnak is vannak szemölcsök a farkán és köze nincs hpvhez, az a tipikus szemölcse van, ami mondjuk az arcodon is nő. Kötve hiszem, hogy hpv szemölcsöd lenne, ne haragudj meg. Szerintem mutasd meg apukádnak és KÉRDEZD meg, hogy ilyet találtál, mi lehet ez. Szerintem ő se gondolná, hogy hpv szemölcs, de lehet hogy felismerné mi az, tapasztaltabb, mint te, látott már egy-két dolgot. De akár orvoshoz is mehetsz vele. Mutasd meg egy bőrgyógyásznak vagy a háziorvosnak.
2013. jún. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Igen, voltam együtt valakivel. Szóval utolsó, ne nekem okoskodjál.

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__4..

2013. jún. 27. 23:28
 6/12 anonim ***** válasza:
Én nem okoskodok, de most már bénának is talállak. Ahhoz kemény gyerek vagy, hogy mással lefeküdj, de szüleidnek nem mersz ennyit elmondani? Kéne egy kis vér oda ahol nincs. Másrészt pedig szerintem semmi köze hozzá a szüleidnek, ha ennyire nagy vagy már, akkor egyedül is el tudsz menni orvoshoz és megoldást keresni.
2013. jún. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Az a lefekvés több éve volt, nem abból származhat szerintem.
2013. jún. 28. 13:30
 8/12 anonim ***** válasza:

1. a hpv lappanghat is

2. ha még régebben volt, még kevesebb esélye van, hogy egyáltalán hpv szemölcs, valószínűbb, hogy valami teljesen normális bőrelváltozás, kinövés, stb.

3. mutasd már meg egy bőrgyógyásznak, ne azon aggódj, hogy valamihez mit szólnak a szüleid, amiről senki nem tudja biztosan, hogy micsoda...

2013. jún. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Oké.
2013. jún. 28. 14:17
 10/12 anonim ***** válasza:
az nem HPV
2013. jún. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!